Kalendoriaus lapelyje yra pažymėta ir saugaus eismo diena. Šiais metais yra minimos šios dienos aštuntosios metinės. VĮ „Alytaus regiono keliai“ visus gyventojus sveikina artėjančios saugaus eismo dienos proga ir prašo balandžio 6–ąją iš kalendoriaus lapelio perkelti į visų savo širdis – stengtis būti kultūringesniais, pakantesniais bei rūpestingesniais visiems eismo dalyviamsir svarbiausia laikytis kelių eismo taisyklių.
Saugaus eismo diena suteikia galimybę atkreipti visų eismo dalyvių dėmesį, kad kelyje jie elgtųsi atsakingai: neviršytų leistino ir saugaus važiavimo greičio, prisisegtų saugos diržus, vaikus vežtų tik specialiose kėdutėse arba naudotų kitas saugos priemones, nevairuotų būdami neblaivūs, pėstieji, dviratininkai ir vadeliotojai naudotų atšvaitus, žibintus, kitas saugos priemones su šviesą atspindinčiais elementais.
Nesvarbu, kas mes būtume – pėstieji, vairuotojai ar keleiviai – mes nesame vieni kelyje, šalia mūsų visuomet yra kiti eismo dalyviai, todėl gerbkime ir saugokime vieni kitus kelyje!
Neringa Bujakauskaitė