alytausgidas amtt pirma

Alytaus miesto mokinių tarybos nariai vedė paskaitas mažiesiems

Alytuskov. 27 2014, 10:43
Kiekvienais metais rengiama savaitė be patyčių. Alytaus miesto mokinių taryba (AMMT) aktyviai prisideda prie prevencinės programos prieš patyčias.
AMMT nariai vedė paskaitas savo mokyklų pradinių klasių mokiniams, skatindami gerbti vienas kitą, neužgaulioti klasiokų, draugų.
Pradinukai supažindinti su patyčių formomis, jų reikšme bei „vaidmenimis”, buvo rodomi įvairūs filmukai, siekiantys vaikus atitolinti nuo tyčiojimosi. Mokiniai piešė piešinius, skatinančius toleranciją.

Kotryna Grušauskaitė,

Alytaus miesto mokinių taryba
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading