alytausgidas siluminis3

Šilumos punktai Alytaus gyventojams bus perduoti už vieną litą

Alytuskov. 27 2014, 15:44
Alytaus miesto tarybos posėdyje pritarė Alytaus šilumos tinklų veikloje nenaudojamo turto pardavimo daugiabučių namų bendrijoms klausimas. Lietuvos Respublikoje pakeitus Šilumos ūkio įstatymą, daugiabučiuose namuose esantys šilumos punktai įvardyti kaip namo priklausiniai, todėl miesto tarybos nariai nutarė, kad juos savivaldybės bendrovė gyventojams galės parduoti už vieną litą. Už šią simbolinę kainą šilumos punktų įrenginius Alytaus mieste galės įsigyti ir individualių namų savininkai, naudojęsi Alytaus šilumos tinklų paslaugomis.
„Tai simbolinė kaina ir savivaldybės įmonė šiandien privalo padaryti tą gestą, nes žmonės už į šilumos punktą, kuris ankstesniais Lietuvos Respublikos Seimo teisės aktais buvo perduotas valdyti ir prižiūrėti „Litesko", jau seniai sumokėję už jo vertę", – sakė miesto meras Jurgis Krasnickas.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading