alytausgidas vidzmo

Mokinių tarybos nariai vedė pamokas pradinukams

Alytuskov. 26 2014, 18:50
Alytaus Vidzgirio pagrindinėje mokykloje - veiksmo savaitė „Be patyčių“. Šia proga mokinių tarybos nariai Rokas Grybauskas (10A), Ignas Mičiulis (10A), Simona Morkeliūnaitė, Gertrūda Gustaitytė, Greta Peleckaitė, Sandra Balionytė, Rugilė Šiurskaitė, Indrė Sabestinaitė, 9B klasės mokinės bei 8A klasės mokinė Gabija Jurčikonytė pradinių klasių mokiniams vedė pamokas „Žydėk, mokykla, draugystės žiedais“.
Šių pamokų metu mokiniai aptarė įvairius klausimus ir svarbias problemas bei jų sprendimo būdus. Pradinių klasių mokiniams buvo rodomas animacinis filmukas, siekiant parodyti, kaip apsiginti nuo patyčių. Baigdami pamokas mokiniai piešė gėles, siekdami gyventi draugiškai, be patyčių.

Joana Jucienė,

Mokinių tarybos kuratorė
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading