alytausgidas ceresk

Darbo partijos frakcija Alytaus miesto taryboje sumažėjo trimis politikais (VIDEO)

Alytusvas. 28 2013, 18:08
Rokiruotės Alytaus miesto savivaldybės taryboje. Iš Darbo partijos frakcijos pasitraukė trys nariai - Giedrius Čereškevičius, Adelė Dimšienė ir Valius Micevičius. Sprendimą paviešinusio buvusio miesto savivaldybės direktoriaus G. Čereškevičiaus teigimu – pranešti apie atsiskyrimą buvo sunku. Jis ir minėti asmenys artmiausiu metu ieškos galimybės įkurti naują frakciją arba prisijungs prie kurios nors jau esančios.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading