Informuojame, kad vadovaujantis
Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus K. Ąžuolo 2013 m. vasario 25 d. įsakymu Nr. DV-107 „Dėl gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemijos pabaigos paskelbimo“, nuo vasario 25 d. Alytaus miesto savivaldybės teritorijoje skelbiama gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemijos pabaiga.