alytausgidas 201301288402

Gripo epidemija Alytuje baigta

Alytusvas. 25 2013, 20:15
Informuojame, kad vadovaujantis Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus K. Ąžuolo 2013 m. vasario 25 d. įsakymu Nr. DV-107 „Dėl gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemijos pabaigos paskelbimo“, nuo vasario 25 d. Alytaus miesto savivaldybės teritorijoje skelbiama gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemijos pabaiga.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading