Alytaus dailiųjų amatų mokyklos mokiniai 2012 m. vasario 22 d. dalyvavo respublikiniame profesinio mokymo įstaigų mokinių profesinio meistriškumo konkurse „Baltiškoji tradicija juvelyrikoje“. Baigiamajame profesinio meistriškumo konkurse Alytaus dailiųjų amatų mokyklos dailiųjų metalo dirbinių specialybės mokiniai laimėjo prizines vietas:
Justina Vinevičiūtė – I vietą,
Aivaras Anušauskas – II vietą ir
Darata Surdokaitė - Volungevičienė – III vietą.
Sveikindamas laureatus – auksinių rankų meistrus – ir įteikdamas Švietimo ir mokslo ministro padėkas - diplomus, meras Feliksas Džiautas pabrėžė geros ir paklausios profesijos svarbą, pranašumą ir linkėjo neišvykti iš Alytaus, o panaudoti įgytas žinias ir įgūdžius čia, gimtajame mieste.
Dailiųjų metalo dirbinių profesijos mokytoją Eglę Liškevičienę meras apdovanojo padėkos raštu. Konkursą laimėję mokiniai yra pakviesti dalyvauti tarptautinėje juvelyrikos parodoje Gdanske, Lenkijoje, todėl administracijos direktorė Ona Balevičiūtė įteikė prašytą 500 Lt sumą daliniam finansavimui – kelionės išlaidoms padengti.