alytausgidas zusinpliad1329569499 dsc 34791

Lengvosios atletikos čempionate - penki medaliai

Alytusvas. 20 2012, 11:16
Kaune vykusiame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate alytiškiai užėmė penkias prizines vietas. 60 metrų distanciją įveikęs per 6.67 sek. trečius metus iš eilės neįveikiamas buvo Rytis Sakalauskas. 1,5 km distancijoje antras (4:02.73 min.) tarp vyrų atbėgo Remigijus Kančys, tarp moterų antra - Loreta Kančytė (4:51.23 min.). 3 km bėgime geriausią Lietuvos sezono rezultatą pasiekė (9:35.97 min.) ir pirmąsyk čempione tapo Vaida Žūsinaitė. Toje pačioje distancijoje sportiniame ėjime Agnė Klebauskaitė užėmė trečią vietą (13:54.13 min.).
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading