alytausgidas gedangele383003 2603721724633 1002549475 32779564 115095348 n3

Vasario 16-oji! Sveikina Dzūkijos merai

Alytusvas. 16 2012, 11:56

Feliksas Džiautas- Alytaus miesto savivaldybės meras

Vasario 16-oji – tai kasmet suteikiama galimybė paklausti savęs – kiek ši data man svarbi, koks joje mano vaidmuo. Todėl eidami nelengvu permainų keliu atminkime, kad kiekvienas mūsų darbas turi būti skirtas žmogui ir Tėvynei, savo miestui. Šia proga noriu priminti rašytojo Juozo Grušo žodžius, kad „Tėvynė – sąvoka moralinė. Žmogus Tėvynę nešiojasi širdyje. Tik tas jos nepraras, kas nenorės...“.
Nuoširdžiai sveikinu Alytaus miesto gyventojus, svečius, svetur gyvenančius mūsų tautiečius, visus Lietuvos žmones su šia brangia diena. Linkiu stiprybės kasdieniuose darbuose, nusiteikimo kuriant ateities perspektyvas, stipraus bendruomeniškumo jausmo. Gyvenkime su Tėvynės vardu širdyje, švęskime brangiausią Lietuvai dieną, dirbkime, kad būtume verti laisvos šalies laisvų žmonių likimo...

Algirdas Vrubliauskas - Alytaus rajono savivaldybės meras

Sveikinu Vasario 16-osios - Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga, linkiu visiems džiugių akimirkų. Šią svarbią valstybei dieną, kuri mus, lietuvius, telkė ir telkia, pabūkime kartu artimųjų, draugų rate, prisiminkime mūsų tautos istoriją ir įveiktus sunkumus, kovas ir netektis, kovojant su tais, kurie norėjo Lietuvą sunaikinti.
Lai 1918 metų tvirtas pasiryžimas gyventi nepriklausomoje Lietuvoje ir kurti patiems savo valstybę būna atramos taškas šiandienos darbams ir iššūkiams, tautiškumo puoselėjimui. Minėkime Vasario 16-ąją su dideliu pasididžiavimu, kad esame savarankiška Europos tauta, su plazdančiomis trispalvėmis ir skambančia Tautiška giesme. Vardan tos Lietuvos vienybė težydi!
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading