alytausgidas 201112272281

Vys žiemą iš kiemo, degins Morę, vaišinsis blynais su uogiene - Putinuose

Alytusvas. 16 2012, 17:49
Vasario 21 dieną, antradienį, 12.30 val. VŠĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro kiemelyje (Naujoji g. 64) neįgalieji ir vaikai, lankantys dienos centrą, vys žiemą iš kiemo, degins Morę, vaišinsis blynais su uogiene, bus Lašininis su Kanapiniu, žaidimai ir linksmybės. Norintieji kviečiami prisijungti su gera nuotaika, dainomis ir vaišėmis. Šventę paskelbs skambūs akordeono garsai.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading