alytausgidas polikl43

Dauguma gripo Lietuvoje aukų – suaugusieji. Mažiausiai į medikus kreipėsi Alytaus gyventojai

Alytusvas. 13 2012, 18:32
Valstybinė visuomenės sveikatos priežiūros tarnyba (VVSPT) informuoja, kad per pastarąją savaitę sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) dar šiek tiek sumažėjo. Sergamumo rodiklis nuo 44,18 susirgusiojo per savaitę, tenkančio 10 tūkst. gyventojų, nukrito iki 42,35 / 10 tūkst. gyv.
Daugiausiai susirgusiųjų užregistruota Vilniaus apskrityje – 58,8 / 10 tūkst. gyv. Ji ženkliai lenkia kitas apskritis. Ir toliau didžiausias gyventojų procentas serga Vilniaus rajone. Mažiausiai į medikus dėl gripo ir ŪVKTI kreipėsi Alytaus (25,59 / 10 tūkst. gyv.) ir Tauragės (26,17 / 10 tūkst. gyv.) apskričių gyventojai. Daugiausiai sergančiųjų gripu – Kauno ir Vilniaus apskrityse.
Du trečdaliai sergančiųjų – vaikai iki 17 metų. Dauguma gripo aukų – suaugusieji.

VVSPT informacija

Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading