alytausgidas 201201293321

Nemokami renginiai baseine, sporto klubuose, sporto ir rekreacijos centre

Alytusvas. 08 2012, 13:23
Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vasario mėnesį organizuoja sveikatingumo akciją, kurios šūkis – „Sveikata yra dovana, kurią reikia pasidovanoti sau pačiam“. Šia akcija siekiama propaguoti grūdinimąsi, judėjimą bei aktyvų laisvalaikio leidimą žiemos metu.
Sveikatą stiprinantys renginiai padeda palaikyti žvalumą, energiją ir atsparumą ligoms. Taip pat svarbu, kad į tokius renginius įsitrauktų įvairaus amžiaus grupių žmonės: vaikai, suaugę dirbantys bei pagyvenę asmenys.
Visuomenės sveikatos biuras kviečia įvairaus amžiaus alytiškius į nemokamus renginius baseine, sporto klubuose (treniruokliai ar aerobika), pasimankštinti su dideliais kamuoliais sporto ir rekreacijos centre, taip pat šiaurietiškai pasivaikščioti su Alytaus šiaurietiško ėjimo klubo nariais.
Daugiau informacijos galima sužinoti paskambinus telefonu (8 315) 51 653 arba biuro interneto svetainėje. Į visus renginius reikia registruotis.
Pajudėkime kartu, alytiškiai! Ir paskubėkite registruotis, nes vietų skaičius ribotas, o norinčių pasportuoti kasdien vis daugėja!
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading