Ketvirtadienis, lapkričio 23, 2017
Pradžia Dzūkija Alytus Alytus iš vieno brangiausių centrinės šilumos miestų artėja link pigiausių

Alytus iš vieno brangiausių centrinės šilumos miestų artėja link pigiausių

2
Alytuje centralizuotai tiekiamos šilumos kaina šį spalį - 5,02 ct/kWh su PVM, o miestas iš brangiausių artėja link pigiausių

Alytaus miestas, pastaraisiais metai vilkęsis brangiausio centrinio šildymo Lietuvoje savivaldybių sąraše šoktelėjo į pigesniųjų grupę.

Buvusi pirmose brangiausios šilumos šalyje gretose Dzūkijos sostinė iš penktojo dešimtuko geriausios kainos lentelėje pakilo į antrąjį ir šiuo metu užima 14-ąją poziciją.

Vidutinė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina Lietuvoje spalio mėnesį yra 4,70 ct/kWh (be PVM).

Tarp didžiųjų šalies miestų geriausią kainą savo gyventojams taiko Šiauliai (kur per metus kaina sumažėjo 14,79 proc.) – 3,96 ct/kWh su PVM, Utena (4,11 ct/kWh su PVM) ir Klaipėda (4,51 ct/kWh su PVM) ir Kaunas (4,63 ct/kWh su PVM).

Alytuje centralizuotai tiekiamos šilumos kaina šį spalį – 5,02 ct/kWh su PVM.

Alytiškiai pastaruoju metujau šildosi kiek brangiau už Varėną (4,98 ct/kWh su PVM), tačiau geresnėmis sąlygomis už kitus kaimynus Dzūkijoje ir Pietų Lietuvoje – pigiau už Birštoną (5,07 ct/kWh su PVM), Druskininkus (5,21  (5,07 ct/kWh su PVM), Lazdijus (6,10  ct/kWh su PVM), Prienus  (6,83 ct/kWh su PVM), Marijampolę (7,19 ct/kWh su PVM) ir Vilkaviškį (7,29 ct/kWh su PVM).

Už efektyvią šilumos ūkio priežiūrą ir sėkmingas pastangas ginant vartotojų interesus, kurios davė konkrečius rezultatus- apie trečdaliu mažesnę kaina šilumos vartotojams – Alytaus miesto savivaldybė šią savaitę apdovanota Lietuvos savivaldybių asociacijos metiniu apdovanojimu „Auksinė krivūlė“.

Lietuvoje brangiausiai centralizuotai šildosi Biržai (9,11 ct/kWh su PVM).

Komentuoti

2 Komentarai

  1. Alytus ‘SUMALTAS ‘miestas -Lietuvoje buvo garsus pramones miestas,dabar vaikšto tik seneliai su lazdomis,kartais sutinki vieną kitą jaunesnį žmogų,ar valdininką,.Už viską baisūs mokesčiai,pavz. aš viena šiukšlinu tuo pačiu metu garaže.sode bute ir dar paveldėtoje sodyboje.KUR GIRDĖTA ,KOKIOJE VALSTYBEJE TAIP YRA KAIP PAS MUS ,o kokia šildymo kaina.Todėl ir išbėgo kas galėjo į kitas šalis-o mes skęstame skurde.TAIP MĘS DŽIAUGEMĖS EUROPOS SĄJUNGA.-VAKARŲ EUROPA,O .ILGIMĖS PRAEITIES.TURBŪT IR NUMIRSIME SKURDE NESULAUKDAMI GERESNĖS ATEITIES.TIESA PASIGAILĖJO MANO SKURDO IR DADĖJO NET 14E- NORS AŠ IŠDIRBAU 42mbe pertraukosšvietime

  2. Sakoma, kol neperšokai griovį nesakyk op. Viskas bus aišku kai gaus alytiškiai sąskaitas už šildymą. Ar nebus vėl taip, kad oi mus ne taip suprato arba žurnalistai ne taip parašė.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here