Penktadienis, spalio 20, 2017
Pradžia Sportas Kitos sporto šakos Alytuje pradedamas žaisti Havajuose gimęs supbolas (VIDEO. NUOTRAUKOS)

Alytuje pradedamas žaisti Havajuose gimęs supbolas (VIDEO. NUOTRAUKOS)

0

Bene labiausiai populiarėjantis irklenčių sportas atkeliavo ir Alytaus sporto rūmų baseiną. Supbolo žaidime dalyvauja 6 sportininkai. Kiekvienas jų turi irklą, su kuriuo ne tik iriamasi, bet paimamas kamuolys. Pagrindinis žaidimo tikslas – įmesti kamuolį į varžovo vartus.

Alytausgidas.lt TV nuotr.

Nors supbolo sukurtas praėjusio amžiaus septintame dešimtmetyje Havajuose, tačiau išpopuliarėjo vos prieš dešimtmetį, kai Kalifornijoje jį pradėjo propaguoti amerikiečiai. Kalbama, kad artimiausiu metu jis gali būti įtrauktas ir į olimpines žaidynes.

Alytausgidas.lt Tv nuotr.

Alytus turi olimpinio dydžio baseiną, tad čia puiki vieta pabandyti atsistoti ant irklentės. Supbolo planuojama žaisti kiekvieną sekmadienį 12 valandą. Savo įrangos turėti nereikia. Sumokėję 10 eurų galėsite mėgautis išbandyti naują vandens pramogą. Greičiau pasiekti rezultatui padės instruktorius.

Alytausgidas.lt TV nuotr.

Dzūkija – puiki vieta vandens sporto entuziastams Dusios ežeras patenka į trejetuką  vietų labiausiai tinkančių buriuoti Lietuvoje, o  jeigu trūksta vėjo irklentė – puiki alternatyva buriavimui. Be to plaukiant  pasroviui Nemuno upe galima pasimėgauti ir puikiais vaizdais.

Komentuoti

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here