Ketvirtadienis, balandžio 19, 2018
Pradžia Dzūkija Alytus Alytuje pradeda veikti „žalioji banga”: pagrindinėje gatvėje baigiami derinti šviesoforai (VIDEO. NUOTRAUKOS)

Alytuje pradeda veikti „žalioji banga”: pagrindinėje gatvėje baigiami derinti šviesoforai (VIDEO. NUOTRAUKOS)

1

Kai Alytų mažiau pažįstantiems pasakai, kad per visą miestą driekiasi 6-ių eismo juostų gatvė, daug kas perklausia – ar tikrai šešių?

Alytausgidas.lt TV nuotr.

Nutiesus alytiškių vadinamą „autostradą” vairuotojai tikėjosi, kad Naująją  gatvę pravažiuos greičiau, tačiau praktika parodė, jog geriau aplenkti „greitkelį” ir važiuoti aplinkinėmis gatvėmis.

Alytausgidas.lt TV nuotr.

Pagrindinė problema buvo Naujojoje gatvėje 7 tarpusavyje nesuderinti šviesoforai.

Alytaus miesto savivaldybės miesto ūkio skyrius ėmė spręsti klausimą, situaciją keičiasi į gera: beveik pusė šviesoforų – jau suderinti! Taip vadinama „žalioji banga” pradeda veikti ties Putinų „Rimi”. Čia užsidegus žaliam šviesoforo signalui automobiliai pravažiuoja sankryžą.

Alytausgidas.lt TV nuotr.

Priartėjus prie Alytaus arenos „banga” leidžia transporto priemonėms važiuoti nesustojus. Vairuotojai nesustoja ir ties šviesoforu reguliuojama pėsčiųjų perėja tarp Alytaus poliklinikos ir turgaus.

Alytausgidas.lt TV nuotr.

„Žalioji banga” banga veikia, jei vairuotojai važiuoja leistinu, 50- ies kilometrų per valandą greičiu. Sistema prioritetą teikia automobiliams ir veikia tame pačiame Naujosios gatvės ruože jau veikia ir priešinga kryptimi.

1 komentaras

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here