Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia Dzūkija Alytus Alytuje paskelbta vizualinė tarša!

Alytuje paskelbta vizualinė tarša!

0

„Atsižvelgiant į Alytaus mieste vyraujančią vizualinę taršą, esančios neteisėtos išorinės reklamos kiekius, savivaldybės teritorijoje bus pradėtas vykdyti įrengtos išorinės reklamos teisėtumo bei būklės patikrinimas”, – sau naują užduotį nuo kovo 1 dienos išsikėlė Alytaus miesto savivaldybės administracijos architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriumi.

Pastaruoju metu skyriuje nedirba vyriausiasis ir architektas ar jam pavaldus vyriausiais dailininkas, anksčiau rūpinęsis miesto vizualine  švara, tad panašu, kad  valdininkų laukia nemenkas iššūkis.

Asmenis, eksploatuojančius išorinę reklamą, minėtasis skyrius ragina ją įteisinti ir primena, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos reklamos įstatymu, reklaminės veiklos subjektams gali būti skiriama bauda nuo 289 iki 2 tūkst. 896 eurų už išorinės reklamos įrengimo reikalavimų nesilaikymą.

Savivaldybės taip pat primena, kad išorine reklama laikoma ir langų vitrinose pateikiama informacija ir privaloma tvarka prašo tai suderinti su jau minėtuoju architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriumi.

 

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here