Ketvirtadienis, lapkričio 23, 2017
Pradžia Naujienos 112 Alytuje nuo kelio nulėkė greitosios pagalbos automobilis, sužeista medikė (ATNAUJINTA. NUOTRAUKOS)

Alytuje nuo kelio nulėkė greitosios pagalbos automobilis, sužeista medikė (ATNAUJINTA. NUOTRAUKOS)

5
Nuo kelio Alytuje nuvažiavo greitosios medicinos automobilis. Alytausgidas.lt skaitytojo T. N. nuotrauka

Kovo 28-osios rytą, prieš 8 val., į eismo įvykį pateko greitosios medicinos automobilis.

Remontuojamoje Naujojoje gatvėje, ruože tarp autobusų stoties ir viaduko, vos pravažiavus miesto maršrutinių autobusų stotelę, „greitukė“ nulėkė nuo kelio.

Alytausgidas.lt skaitytojo Mariaus Š. nuotr.

ATNAUJINTA

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo Alytaus rajono greitosios medicinos pagalbos stoties inžinierius Jonas Danilevičius, avarijoje sužeista medikė.

Alytausgidas.lt skaitytojo T. N. nuotr

Į eismo įvykį greitosios medicinos pagalbos automobilis pateko skubėdamas į iškvietimą. Naujojoje gatvėje greitoji buvo įjungusi švyturėlius ir mėgino lenkti toliau buvusius automobilius.

Alytausgidas.lt skaitytojo Mariaus Š. nuotr.

Priekyje važiavęs „Volvo“ automobilis, matyt, nepastebėjęs sparčiai artėjančio medikų automobilio, ėmė sukti į kairę.

Alytausgidas.lt skaitytojo T. N. nuotr.

Greitosios automobilio vairuotojui nebeliko kito pasirinkimo, kaip tik taranuoti priekyje atsiradusią transporto priemonę arba staigiai sukti į šalikelę. Taip medikų automobilis, dar prieš tai kažkiek kabinęs „Volvo“ kampą, atsidūrė Naujosios g. griovyje.

Alytausgidas.lt skaitytojo Mariaus Š. nuotr.

Komentuoti

5 Komentarai

  1. Greitukių šoferiai – pats laikas paskaiti KET knygutę ir įsijungti ne tik šviesukes, bet ir garsinį signalą, je norit, kad kelią duotų…

      • Garsinis signalas tikrai buvo įjungtas. Labai buvo panašu, kad Volvo ne į kairę suko, o norėjo lenkti kitas mašinas ir todėl išlindo. Lenkti ten draudžiama.

  2. tas pats Volvo prieš pat sankryžą prie Gulbynės iš dešinės pusės “įlindo” į eilę, važiuojančią tiesiai. Geriau būtų palaukęs…

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here