Trečiadienis, gegužės 23, 2018
Pradžia Aktualijos Transportas Alytuje jau galima važinėtis elektrinėmis riedlentėmis (VIDEO)

Alytuje jau galima važinėtis elektrinėmis riedlentėmis (VIDEO)

1

Elektrinė riedlentė – jau ir Alytuje! Alytiškiams pristatyta transporto priemonė, kurioje pultelis ir elektrinis variklis leidžia važiuoti vieno piršto paspaudimu.

Šalia Dailidės ežerėlio esančiame dviračių take naują pramogą išbandė įvairaus amžiaus alytiškiai, o tarp jų – ir Alytaus miesto savivaldybės vicemeras Tautvydas Tamulevičius.

Jūratės Marčiulaitienės nuotraukos

Savaitgaliais nuo 10 iki 20 val. elektrines riedlentes bus galima išsinuomoti šalia Dailidės, ant kalnelio esančioje aikštelėje.

Elektrines riedlentes į Alytų atgabeno alytiškis Lukas Marčiulaitis iš mažosios bendrijos „Sumani studija“ drauge su bendraminčiais Aurimu Bernatavičiumi ir Kęstučiu Pečiukoniu iš bendrovės „Geodėja“.

Elektrinių riedlenčių  Alytuje iniciatoriai

1 komentaras

  1. Puiku, kad galvojama apie jaunimą. Tačiau pagalbos labai reikia senjorams. Kada pagaliau prie naujo pėsčiųjų tilto bus galima nuvažiuoti invalidams, sunkiai vaikščiojantiems senjorams. Jiems sudėtinga patiems pakilti taku. Labai reikalinga nauja paslauga, pvz. veloautomobiliai ar kažkas panašaus, kas nuo miesto centro nuvežtų iki pėsčiųjų tilto ir pervežtų per jį. Ar galite įsivaizduoti senyvo amžiaus senjorų svajoja pervažiuoti per tiltą?

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here