Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia Naujienos 112 Alytuje automobilis trenkėsi į buvusio geležinkelio tiltą (ATNAUJINTA. PAPILDYTA)

Alytuje automobilis trenkėsi į buvusio geležinkelio tiltą (ATNAUJINTA. PAPILDYTA)

2

Ketvirtadienio vakarą Alytuje įvyko avarija, kurios metu automobilio „Audi“ vairuotojas prie Naujosios-Statybininkų gatvių sankryžos nesuvaldė automobilio ir nuvažiavo nuo kelio.

Automobilis priešais „Eglės“ parduotuvę nuvertė stacionarų tarptautinės „JCDecaux‘‘ agentūros reklamos stendą ir, kaip spėjama, nuvažiavęs šalia vienų pėsčiųjų laiptų bei kabinęs kitus, trenkėsi į devynioliktojo amžiaus geležinkelio tiltą, esantį Topolių gatvės pradžioje.

Po eismo įvykio. Atsiduriate įvairių įvykių vietose? Nufilmuota vaizdo medžiaga ar nuotraukomis visuomet galite pasidalinti su mumis, tai atsiųsdami el. p. info@alytausgidas.lt

ATNAUJINTA

Pirminiais duomenimis, „Audi“ vairavęs vyras buvo blaivus. Jis pasijuto blogai, todėl greitosios pagalbos automobiliu buvo išgabentas į ligoninę. Patikslintomis žiniomis, eismo įvykio priežastimi tapo vairuotojo epilepsijos priepolis.

PAPILDYTA

„Audi” po įvykio atsidūrė toje vietoje, kur vienas prekybos tinklų baigia projektuoti naują parduotuvę.

Iškart po įvykio medike prisistačiusi alytiškė pakomentavo, kad ligoninės priimamojo laukia karšta naktis. Moteris sulaukė karšto penktadienio ryto. Dėl jos komentaro mūsų portalo tiesioginės transliacijos metu Alytaus miesto tarybos narys Andrius Jučas kreipėsi Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninę. Moteris greitai atsiliepė, patikslino, kad ji – ne medikė, o slaugės padėjėja ir visų atsiprašė.

Daugiau iš įvykio – Alytausgidas.lt FB tiesioginėje videotransliacijoje:

2 Komentarai

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here