Antradienis, vasario 20, 2018
Pradžia Archyvas Muzikos gidas Alytui skirtą albumą „sutylA“ grupė „Svaras 409” pristatė Vilniuje (VIDEO. NUOTRAUKOS)

Alytui skirtą albumą „sutylA“ grupė „Svaras 409” pristatė Vilniuje (VIDEO. NUOTRAUKOS)

0

Alytų garsinantis roko muzikos kūrėjas ir atlikėjas Ričardas Vymeris su grupe „Svaras 409“ pasirodė šiuo metu garsiausiame Lietuvos roko klube „Rock river“ Vilniuje, kur pristatė naujausią, Dzūkijos sostinei skirtą dainų albumą „sutylA“.

Alytiškių koncerto klube išvakarėse jame koncertavo buvęs grupių „Accept“, U.D.O. lyderis Udo Dirkschneider su savo komanda iš Vokietijos bei svečiais iš Anglijos „Raven“. „Atrodo, kad „Svaras 409” žino, ko nori“, – komentavo „Rock river“ klubo atstovai, tvarkęsi su koncertiniais Alytaus roko reprezentantų reikalavimais.

Su R. Vymeriu naujausioje „Svaras 409“ sudėtyje muzikuoja H. Kazlauskas, K. Skliaustys ir A. Steponavičius (nuotraukoje)

Renginiui Vilniuje ruošęsi keletą mėnesių Alytaus rokeriai sulaukė nemažo palaikymo. Nuo vieno Alytaus bankų vyko specialiai užsakytas autobusas, koncertą filmavo ir transliavo iš mūsų miesto atvykę filmuotojai. Vilniuje buvo pristatytas albumas „sutylA“, o taip pat kiti grupės „Svaras 409“ kūriniai iš 1987-aisiais įrašyto „Gyvenimo albumo“.

„Svaras 409“ susikūrė 1986 m., visų laikų grupės lyderis, dainų ir tekstų autorius, taip pat vokalistas bei gitaristas – R. Vymeris. Jam naujausioje grupės sudėtyje talkina alytiškis gitaristas Hubertas Kazlauskas (ex „Limbo“), birštonietis boso gitaristas Kęstutis Skliaustys (ex „Kontūras“, ex „Tigro metai“) ir panevėžietis būgnininkas Artūras Steponavičius (ex „Night“).

„Svaras 409” albumą taip pat jau pristatė Druskininkuose, Kaune, o „sutylA“ sutiktuvės vyko Alytuje. Grupė Lietuvai šiemet atstovavo ir roko festivalyje Liepojoje (Latvija), į kurią sugrįžo po daugiau nei ketvirčio amžiaus pertraukos.