Ketvirtadienis, balandžio 19, 2018
Pradžia Dzūkija Alytus Alytų džiuginusi Kalėdų eglės idėja bus pritaikyta ir Latvijoje (VIDEO)

Alytų džiuginusi Kalėdų eglės idėja bus pritaikyta ir Latvijoje (VIDEO)

0

Alytaus miesto gyventojus ir svečius džiuginusi Kalėdų eglutė – nupuošta.

Puošybą eglutei kūrusi Jolanta Šmidtienė jau suplanavo, kad pagal savitą technologiją sukurtas žaliaskarės dizainas per kitas Kalėdas bus pritaikytas užsienyje. Puošybos idėja tiko vienam Latvijos miestui.

Alytausgidas.lt TV nuotr.

Menininkė J. Šmidtienė Alytui, o prieš tai Vokietijos ir Kauno eglutėms įrengusi instaliaciją, leidusią Kalėdų seneliui ir vaikams su tėveliais užeiti į žaliaskarės vidų, kalėdinę nuotaiką Rotušės aikštėje kurs ir prieš didžiąsias 2018-ųjų bei 2019-ųjų metų šventes.

Alytaus miesto Kalėdų eglių puošybą dar ir 2018, 2019 metais kursianti J. Šmidtienė (nuotraukoje – trečia iš dešinės). Alytausgidas.lt TV nuotr.

Eglutė, į Alytaus miesto centrą atgabenta iš Statybininkų gatvės, mėnesį ir dar dešimt dienų šildžiusi alytiškių širdis, šildys jų namus. Nupuoštas Kalėdų medis iškeliavo į biokatilinę.

Artūro Mažeikos nuotr.

Atsisveikinant su eglute į dangų kilo karšto oro balionas – norą juo skristi – net tokią svajonę sugebėjo įgyvendinti Kalėdų senelis.

Iš viso buvo įgyvendinti 5 norai, kuriuos mažieji alytiškiai buvo užrašę prie pagrindinės miesto eglutės – vaikai dovanų gavo paspirtuką, stalo žaidimų ir kamuolių.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here