Ketvirtadienis, rugsėjo 21, 2017
Pradžia Naujienos Įdomu Alytiškių šokoladas nustebino „Litexpo“ rūmų lankytojus

Alytiškių šokoladas nustebino „Litexpo“ rūmų lankytojus

0
Su K. Slavinskaite neseniai susikūrusioje MMB „Pegasas“ šokoladą taip pat gamina E. Kuniutytė ir E. Matačinskaitė. Merginos siūlo juodąjį, baltąjį ir pačių sugalvotą pilkąjį šokoladą

Alytaus Putinų gimnazijos mokinės su mokomąja moksleivių bendrove (MMB) „Pegasas“ dalyvavo parodoje „Studijos 2017“, Vilniuje vykusioje „Litexpo“ rūmuose.

MMB „Pegasas“ kūrėjos mugės dalyvius džiugino rankų darbo išskirtiniu šokoladu, kuris, rodos, pakerėjo tiek komisijos narius, tiek mugės lankytojus. Alytiškių gaminį vertino kompetentinga komisija, keletas komisijos narių įsigijo produktą ir pagyrė, jog skonis – tikrai labai geras.

„Labai džiaugiuosi, jog jau po kelių valandų stalas buvo tuščias, viską pardavėme, buvo šiek tiek gaila, jog neturėjome, ką pasiūlyti kitiems klientams, paragavusiems ir pamėgusiems mūsų šokoladą“, – sakė Alytaus Putinų gimnazijos trečiokė,  MMB „Pegasas“ prezidentė Karolina Slavinskaitė.

Su K. Slavinskaite neseniai susikūrusioje MMB „Pegasas“ šokoladą taip pat gamina Ema Kuniutytė ir Ema Matačinskaitė. Merginos siūlo juodąjį, baltąjį ir pačių sugalvotą bei gaminamą pilkąjį šokoladą, kuris sukelia didžiausią nuostabą pirkėjams ir yra paklausiausia šokolado rūšis moksleivių bendrovėje.

Ateityje MMB „Pegasas“ planuoja plėsti asortimentą, stebinti pirkėjus. Tikimasi, jog ir kitose mugėse alytiškių produkcija sulauks tokio susidomėjimo ir, žinoma, vertinimo komisijų narių šypsenų.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here