Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia 112 Eismas Alytiškio seimūno partrenktam neblaiviam pėsčiajam skirta bauda

Alytiškio seimūno partrenktam neblaiviam pėsčiajam skirta bauda

6
Policija skyrė baudą 1983 m. gimusiam vyrui, kuris būdamas girtas mėgino pereiti Ulonų gatvę ir pateko į eismo įvykį su seimo nario vairuojamu automobiliu. Alytausgidas.lt Tv nuotr.

Kaip ne kartą skelbė Alytausgidas.lt, alytiškis seimūnas Julius Sabatauskas buvo patekęs į eismo įvykį, kurio metu jis partrenkė pėsčiąjį, kuris būdamas girtas (2,51 prom.) įžengė į perėją Ulonų gatvėje ir čia buvo kliudytas automobilio.

Alytausgidas.lt Tv nuotr.

Policija gruodžio 10-osios vakarą nustatė, kad į labdaros pokylį savo „Škoda Suberb“ skubėjęs ir blaivus buvęs J. Sabatauskas – nekaltas, o kelių eismo taisykles pažeidė 1983 m. gimęs vyras. Iškart po to iš vietos jis pasišalino, tačiau vėliau buvo surastas.

Alytausgidas.lt Tv nuotr.

Pėsčiasis buvo nubaustas už tai, kad neblaivus išėjo į pėsčiųjų perėją ir neįsitikino, kad saugu eiti. Alytaus apskrities policijos komisariatas pėsčiąjį nubaudė 20 eurų bauda. Per avariją neblaiviam alytiškiui buvo nubrozdinta koja, politiko automobilyje dužo žibintas.

 

6 Komentarai

  1. siaip del pesciuju nemokejimo pereiti pereja as taip pat galeciau pasakyti. kartais siaubinga, kai pamatai, jog pestysis beveik neivertina ar jam galima eiti, ar ne. Jis eina neziuredamas arba issoka staiga ir turbut galvoja, kad jis yra dievas ir , kad jo puseje yra istatymai. Deja ne…si istorija parodo, kad ir pestysis turi atsakingai pereiti pereja, nes jis yra eismo dalyvis. Nesigilinu, kaip ten seimo narys padare avarija, bet galiu isivaizduoti, kad blaivus ir atsakingas pestysis butu isvenges susidurimo.

  2. Ziauru,neteisinga..jei isgeres tai traiskyti perejoje reik seimunui? siaubas…kur gyvename? bananu saly? Sabatauskai,ar tau ne geda? Sis seimunas niekada nekele pasitikejimo…sarasinis politikas,niekas jo nerinko…dabar zmones perejoje traiusko…nu ir kas kad isgeres? ar uzdrausta? Perejonzenge-vairuotojas turejo numatyt…ziauru ir neteisinga…suzalojo ir da bauda vargsas mokes-absurdas!!!

  3. Viršūnių viršūnė. Žmogų perėjoje nutrenkė ir, vargšelis Sabatūškė, nekaltas. Na ir kas, kad jis išgėręs, bet per perėją ėjo, o ne šiaip sau kur žingsniavo. Na ir įstatymai toj Lietuvoj, paprastą žmogelį visiškai baigia suėst.

  4. Pesciuju perejoj. Kadangi kliude seimo narys,jis nekaltas,kad ir zmogus buvo perejos ribose. Eilini zmogu butu nubaude.. Lietuvoj seimo nariai niekada nebuna pripazinti kaltais. Apgailetina

    • O jei pėstysis buvo blaivas ir čia viskas apversta aukštyn kojom, kad seimūnas išliptų sausas? Policijoje tai įmanoma. Be to nuo kada pėstysis ėjęs per perėją, tampa įvykio kaltininku, kai automobilis matomai nenorėjo praleisti pėsčiojo. Turint tokią svarbaus povo uodegą, kuris susilyginęs su dievais, labai tikėtina net galimai važiavo per perėją kaip tankas dideliu greičiu nesidairydamas į šalis net nekėtindamas praleisti.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here