20 C
Alytus
Sekmadienis, birželio 25, 2017
Pradžia Sportas Krepšinis Alytiškiai tapo Lietuvos kariuomenės krepšinio čempionais (NUOTRAUKOS)

Alytiškiai tapo Lietuvos kariuomenės krepšinio čempionais (NUOTRAUKOS)

0
čia kariai įrodė savo pranašumą prieš Žemaitijos atstovus bei įgijo teisę sudaryti Lietuvos karių rinktinę tradiciniame NATO šalių krepšinio turnyre Belgijoje

Alytiškiai kariai pastaraisiais metais demonstruoja pavydėtiną pajėgumą ir pastovumą Lietuvos čempionate.

Su Lietuvos kariuomenės krepšinio čempionų taure – M. Jaruševičius

Dzūkijos atstovai dar kartą pakartojo kelią iki kariuomenės pirmenybių finalo ir čia kariai įrodė savo pranašumą prieš Žemaitijos atstovus bei įgijo teisę sudaryti šalies karių rinktinę ir Lietuvai atstovauti tradiciniame NATO šalių rinktinių krepšinio turnyre Belgijoje.

Čempioniškas alytiškių savanorių šokis

KASP Dainavos apygardos I rinktinė pirmąjį kėlinuką prieš KASP žemaičių III rinktinę  laimėjo 13:12, antrame nusileido 8:19 ir į didžiąją pertrauką išėjo priešininkams laimint 10 taškų (21:31).

Po pertraukos grįžę dzūkai per trečiąjį ketvirtį sugebėjo žemaičių pranašumą sumažinti iki 5 taškų (38:43). Lemiamą kėlinį alytiškiai baigė 21:12 ir finalą laimėjo rezultatu 59:55.

Lietuvos kariuomenės čempionų komandoje  rungtyniavo T. Balynas, Ž. Bautronis, L. Chalytovas, S. Dumbliauskas, D. Kunigonis, K. Lipkevičius, R. Sasnauskas, R. Sebecka, L. Stankevičius, R. Stankevičius, M. Sušinskas, M. Valaitis. KASP Dainavos apygardos I rinktinės krepšininkų komandos vadovas – E. Naujokas, asistentas – M. Jaruševičius.