Penktadienis, gegužės 25, 2018
Pradžia Naujienos Įdomu Alytiškės metė svorį: konkurso „Lieknėk – laimėk!“ nugalėtoja atsikratė 19 kilogramų

Alytiškės metė svorį: konkurso „Lieknėk – laimėk!“ nugalėtoja atsikratė 19 kilogramų

0
Daugiausia - per 19 kg - pavyko atsikratyti R. Bielskienei, kuri ir tapo konkurso „Lieknėk – laimėk!“ pirmosios vietos laimėtoja

Varžytis metant svorį konkurse „Lieknėk – laimėk!“ pakvietė „Šaulė gym“, o atsikratyti kilogramų per mažiau nei 100 dienų pasiryžo 10 klubo narių.

Prižiūrimos profesionalių sporto klubo trenerių, alytiškės 3 mėnesius sportavo pagal specialiai joms rekomenduotas programas. Visos dalyvės stengėsi sveikai maitintis, o ką ir kada valgyti patarimų klausdavo klubo  trenerių.

Kiekviena iš dalyvių sulieknėjo vidutiniškai po 6 kg, o daugiausia – per 19 kg – pavyko atsikratyti Rūtai Bielskienei, kuri ir tapo konkurso „Lieknėk – laimėk!“ pirmosios vietos laimėtoja.

R. Bielskienė sportuoti panoro prieš naujus metus, kai su drauge pakalbėjo, kad  gal tų „rinkių“ ant šonų yra per daug. Klubą „Šaulė gym“ moterys pasirinko todėl, kad jame sportuoja tik moterys.

Nugalėtoja po pergalės konkurse dėkojo trenerei Evelinai Sadauskaitei ir savo draugei Jolantai Pocienei, šį sveikatinimosi kelią padėjusiai nueiti kartu. J. Pocienė, sulieknėjusi per 12 kg, tapo konkurso antrosios laimėtoja.  Trečiąją „Lieknėk – laimėk!“ vietą užėmė 10 kg atsikračiusi Aušra Supranavičienė.

Prižiūrimos profesionalių sporto trenerių, alytiškės 3 mėnesius sportavo pagal specialiai joms rekomenduotas programas. Įgyti norimas kūno linijas geriausiai sekėsi R. Bielskienei

Kaip R. Bielskienė per 3 mėnesius atsikratė beveik 20 kg?

Moteris pradėjo maitintis 6 kartus per dieną ir maždaug tuo pačiu metu.

Atsisakė saldumynų, gazuotų saldžiųjų gėrimų, nesveiko maisto.

Pietums rinkdavosi tik mėsą su daržovėmis.

Valgė pusryčius, pietus ir vakarienę, o tarpuose – tik užkandžius, vaisius.

Savaitgaliais leisdavo sau vieną „laisvesnę“ dieną, kai valgydavo ir karštus sumuštinius, ir kitokio maisto, išgerdavo šampano, alaus.

R. Bielskienė sportavo treniruoklių salėje, tris kartus per savaitę. Dvi dienas atlikdavo  jėgos pratimus, o trečią dieną darydavo kardioprogramą ištvermei ir riebalų deginimui.

Vietoj vakarinių pasėdėjimų prie kompiuterio atsirado sportas!

Pirmą mėnesį nukrito 5 kg, vėliau dar pora ir kurį laiką sustojo ties -7 kg sustojo. Tai buvo sunkiausias laikotarpis ir malonumas virto „kančia“.

Vėliau svoris vėl „pajudėjo“, sveika mityba tampa įpročiu, o ėjimas į klubą – vėl malonus – dėl mažėjančių skaičių svarstyklėse ir apimčių.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here