22 c Alytus
Ketvirtadienis, Liepos 18d.
DzūkijaAlytus
2017 Balandžio 20d.
0

Alytiškės futbolininkės atsisakė galimybės žaisti aukščiausioje lygoje (ATNAUJINTA)

title

Alytiškės futbolininkės, nors puoselėjo planus, nepasinaudojo turėta galimybe grįžti į aukščiausią Lietuvos moterų futbolo lygą.

Daugiausia dėl nežinios Alytaus miesto sporto finansavimo politikoje šiandien ne viena komanda priversta persvarstyti savo galimybes. Alytaus apskrities moterų futbolo klubas (MFK), nors pernai ir laimėjo I lygą, nusprendė joje likti atsisakydamas iškovoto kelialapio į A lygą. Pasak trenerio Roberto Klimavičiaus, visiems Alytaus miesto reprezentaciniams klubams būtų paprasčiau, jei apie numatomą finansavimą būtų sužinoma ne sezonui prasidėjus ar įpusėjus, o iš anksto. Tuomet būtų galima formuoti komandos branduolį, tikslus ir uždavinius. Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) I lygoje šiemet žais 15 komandų, kurios 2 ratų sistema per 10 turų dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas kovos Pietų, Rytų ir Vakarų regionuose. 1–2 pozicijas regionuose užėmusios komandos ir dvi stipriausios 3-ias vietas užėmusios komandos pateks į varžybų ketvirtfinalį, o nepatekusios žais dėl 9–15 vietų paguodos etape. Alytaus MFK-SRC komanda LMFA I lygos Pietų regione žais su Kauno SM „Tauras“, Vilkaviškio FK „Šešupė“, Vilniaus FM-FK „Amber“ ir Vilniaus MFA „Žalgiriu-2“. Alytaus MFK-SRC šiemet neteko net 5-ių pagrindinės sudėties žaidėjų - 3 išvyko į užsienį, 2 gydosi traumas. Komanda pasipildė trimis perspektyviomis žaidėjomis iš Alovės (Alytaus r.), taip pat prisijungė jaunosios Alytaus SRC futbolininkės. Nors ir ne aukščiausioji lyga, atsinaujinusios alytiškių čempionių komandos laukia nelengvos kovos - I lygos Pietų Lietuvos regiono pogrupyje susitiks visos trys praėjusio sezono prizininkės. Alytiškės namų rungtynes Dainavos pagrindinės mokyklos dirbtinės dangos stadione žais gegužės 19, 26, rugsėjo 15 ir 29 dienomis, jei pasiseks – spalį kovos tolesniuose LMFA čempionato etapuose.

ATNAUJINTA

Alytaus MFK-SRC komanda sužaidė kontrolines rungtynes ir Marijampolės manieže rezultatu 7:1 sutriuškino „Sūduvą". 2 alytiškių įvarčius pelnė Odeta Kalendauskaitė, po 1 - Meilė Čyžiūtė, Gerda Jasionytė, Rekvita Lekavičiūtė, Iveta Rutkauskaitė ir Danielė Svirnelytė.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt