Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia Archyvas Knygos Alytiškė rašytoja pristato dvyliktąjį savo romaną

Alytiškė rašytoja pristato dvyliktąjį savo romaną

0
Rašytojos I. Buivydaitės knygos ,„Šimtas baltų „Mersedesų“, „Ironiški stebuklai“, „Geriausios draugės“, „Padovanok man savaitgalį“, „Kitapus veidrodžio“ ir kt., į kurias ilgai šnairavo literatūros kritikai – įvertintos skaitytojų. Rašytoja bibliotekų skaitytojų buvo pripažinta populiariausia lietuvių grožinės literatūros kūrėja

Alytuje bus sutinkamas alytiškės rašytojos Irenos Buivydaitės (Kupčinskienės) naujausias romanas „Tikros ir netikros seserys“.

Rašytoja gyvena Pirmame Alytuje, verčia grožinę ir populiariąją literatūrą, rašo romanus. Kūryba – jos hobis, mat pagrindinis darbas – anglų kalbos dėstymas Alytaus kolegijoje.

Rašytojos I. Buivydaitės knygos ,„Šimtas baltų „Mersedesų“, „Ironiški stebuklai“, „Geriausios draugės“, „Padovanok man savaitgalį“, „Kitapus veidrodžio“ ir kt., į kurias ilgai šnairavo literatūros kritikai – įvertintos skaitytojų. Rašytoja bibliotekų skaitytojų buvo pripažinta populiariausia 2013–ųjų lietuvių grožinės literatūros kūrėja.

„Tikros ir netikros seserys“ – 12-asis I. Buivydaitės romanas.  „Labai įdomus romanas, gyvenimo labirintai – paslaptys, intrigos ir t.t. Rašytoja pasirinko gan gerą temą. I. Buivydaitės knygos visos tokios „gyvenimiškos”, vertos skaitymo“, – apie romaną „Tikros ir netikros seserys“ atsiliepia skaitytoja Dalia Čikotienė.

Dar viena skaitytoja teigia „Tikras ir netikras seseris”  gavusi dovanų, vieną dieną pradėjo skaityti, kitą dieną baigė, jai labai patiko. „Skaitau daug ir nesuprantu, kaip iki šio laiko neskaičiau šios moters knygų“, –  stebisi naujoji I. Buivydaitės gerbėja.

„Kodėl žmogui niekada negana?“, – klausia pagrindinė knygos „Tikros ir netikros seserys“ veikėja Dora. Atrodo, kad ji turi lyg ir viską – ją suprantantį ir mylimą vyrą, gerus vaikus, neblogą darbą ir jaukius namus, o santykiai šeimoje puikūs. Ir vis tiek ją graužia nerimas, noras sužinoti, kodėl ją ir motiną paliko tėvas. Mirus motinai ji savo gyvenimo istoriją sužino iš jos dienoraščio.

„Gyvenime daug blogio neteisybės, sielvarto, ašarų, todėl noriu, kad mano romanai suteiktų skaitytojams nors šiek tiek vilties, kad po juodų negandų laikotarpio debesys išsisklaidys ir likimas padovanos nepakartojamų saulės akimirkų, dėl kurių verta gyventi…“, – teigia rašytoja.

Romano „Tikros ir netikros seserys“  sutiktuvės – kovo 23 d., ketvirtadienį, 17 val. – Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje (Seirijų g. 2).

Naujausios I. Buivydaitės knygos ištrauką galite paskaityti parsisiuntę iš ČIA.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here