Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia Visos naujienos Alytausgidas.lt rekomenduoja Alytausgidas.lt/TV: tiesioginės vaizdo transliacijos iš Alytaus miesto šventės

Alytausgidas.lt/TV: tiesioginės vaizdo transliacijos iš Alytaus miesto šventės

1

Birželio 17-19 dienomis Alytus švęs 435-ąjį miesto gimtadienį. Šia proga Alytaus miesto savivaldybė su kultūros ir komunikacijos centru, miesto teatru ir kitais organizatoriais rengia „Baltosios rožės miesto šventę“.

Miesto šventės atidarymas Rotušės aikštėje – penktadienį, 18 val., iškart po šventinės miestelėnų eisenos „Baltasis gimtadienis“. Penktadienį Alytausgidas.lt su „3A studija“ pradės tiesiogines Alytaus miesto šventės vaizdo transliacijas.

Nuo 18 val. rodysime šventės atidarymo renginį. Jo metu bus įteiktos Alytaus miesto garbės piliečio regalijos, išdalintos savivaldybės kultūros premijos, įteiktas „Žurnalistų plunksnos“ apdovanojimas.

Jeigu birželio 17-ąją nebūsite Alytuje, o gal norėsite transliacijos metu pamatyti save ir pažįstamus, mūsų portale tiesiogiai iš Rotušės aikštės žiūrėkite, klausykite ČIA:

https://alytausgidas.lt/tv/

19 val. gyvai iš Rotušės aikštės – Alytaus simfoninio orkestro „Svajonė“ ir vokalistės Danielle Davis iš Anglijos koncertas ir tarptautinis pučiamųjų orkestrų festivalis „Dainavos fanfaros“.

Tiesioginę renginių transliaciją penktadienio vakarą numatome iki 20.30 val.

1 komentaras

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here