Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia Visos naujienos Alytausgidas.lt rekomenduoja Alytausgidas.lt ir „Rope jumping“ sveikina šuolio su virve nuo naujojo tilto Alytuje...

Alytausgidas.lt ir „Rope jumping“ sveikina šuolio su virve nuo naujojo tilto Alytuje pirmąjį laimėtoją

0
Su specialaus interneto loterijų portalo pagalba išaiškinome laimėtoją. Skaičių generatorius parodė 556-ąjį numerį - ekstremalusis prizas skirtas Tomui Bražinskui. Sveikiname ir prašome su Alytausgidas.lt redakcija susisiekti iki birželio 1-osios

Alytausgidas.lt drauge su „Rope jumping“ ekstremalais dovanoja šuolį su virve ir specialia profesionalų įranga nuo naujojo tilto Alytuje. Dzūkijoje populiariausio naujienų portalo surengtoje loterijoje visą savaitę galėjo dalyvauti kiekvienas, „patinka“ („like“) paspaudęs po videoreportažu mūsų facebook paskyroje https://www.facebook.com/alytausgidas.lt.

Atrodo, kad pasiūlymas išties sudomino – šis reportažas jau peržiūrėtas 4 tūkstančius kartų ir ženkliai prisidėjo prie to, kad Alytausgidas.lt TV platformos pasiekė milijoną peržiūrų.

Žinutę apie neįprastą ekstremalią paslaugą, kuri Alytuje bus teikiama nuo Europoje aukščiausiojo pėsčiųjų ir dviratininkų tilto, socialiniuose tinkluose peržiūrėjo per 24 tūkstančius kartų, o norinčių išmėginti save atsirado apie 600.

Su specialaus interneto loterijų portalo Random.org pagalba išaiškinome laimėtoją. Skaičių generatorius parodė 556-ąjį numerį – ekstremalusis prizas skirtas Tomui Bražinskui. Sveikiname ir prašome su Alytausgidas.lt redakcija susisiekti iki birželio 1-osios.

Oficialiai naujasis Alytų per Lietuvoje didžiausią Nemuno upę sujungsiantis pėsčiųjų ir dviratininkų tiltas bus atidarytas birželio 4 dieną, o norintieji išmėginti „Rope jumping“ šuolį su virve, tai galės padaryti ne tik pirmąjį kalendorinės vasaros šeštadienį, tačiau ir kas antrą 2016-ųjų vasaros savaitgalį.

Šuolio su specialiai įrengta virve kaina – 30 eurų. Kol kas nepatvirtintais duomenimis, vienas pirmųjų šį šuolį išmėgins Lietuvos savivaldoje vienas jauniausių vicemerų, Alytaus miesto mero Vytauto Grigaravičiaus pavaduotojas Tautvydas Tamulevičius.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here