Penktadienis, spalio 20, 2017
Pradžia Naujienos Sveikata Alytaus sveikuolių klubui „Ryžtas“ vadovaus moteris

Alytaus sveikuolių klubui „Ryžtas“ vadovaus moteris

2
Nauja klubo „Ryžtas“ vadove išrinkta Jūratė Marčiulaitienė. Jai vadovavimą perleido klubo įkūrėjas, ketvirtį amžiaus „Ryžtui“ pirmininkavęs Vytautas Mockevičius. Šis sveikuolystės pradininkas Dzūkijos sostinėje tapo „Ryžto“ garbės prezidentu ir toliau ketina aktyviai dalyvauti klubo veikloje. Dariaus Minsevičiaus nuotr.

Alytaus sveikuolių klubas „Ryžtas“ atvertė ir naują veiklos puslapį.

Patvirtinti nauji įstatai, o sveikuolių gretas papildė jauni sveikos gyvensenos specialistai ir propaguotojai.

Nauja klubo „Ryžtas“ vadove išrinkta Jūratė Marčiulaitienė. Jai vadovavimą perleido klubo įkūrėjas, ketvirtį amžiaus „Ryžtui“ pirmininkavęs Vytautas Mockevičius. Šis sveikuolystės pradininkas Dzūkijos sostinėje tapo „Ryžto“ garbės prezidentu ir toliau ketina aktyviai dalyvauti klubo veikloje.

V. Mockevičius, naujoji klubo vadovė J. Marčiulaitienė ir viena aktyviausių klubo narių Gerda Vencevičiūtė Alytaus sveikuoliams atstovaus Lietuvos sveikuolių sąjungos suvažiavime Kaune.

Alytiškiai sveikuoliai J. Marčiulaitienė ir V. Mockevičius lediniame Dailidės vandenyje

Komentuoti

2 Komentarai

  1. Ačiū Vytautui Mockevičiui už ilgalaikį sveikos gyvensenos puoselėjimą. Tai žmogus iš didžiosios raidės, daugeliui, tame tarpe ir man, neapsakomas pavyzdys. Linkiu Jūratei tęsti tokią, neįkainuojamą veiklą, su jai tik būdingą energiją. Sėkmės.

    • Džiaugiuosi, kad turiu pasekėjų, kad galiu dalintis savo gyvenimiška patirtimi ir atradimais, skatinančiais fizinį aktyvumą, minčių švarą ir savigydą.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here

%d bloggers like this: