Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia Sportas Futbolas Alytaus SRC treneriui – metų diskvalifikacija iš visų LFF varžybų

Alytaus SRC treneriui – metų diskvalifikacija iš visų LFF varžybų

1
Alytaus sporto ir rekreacijos centro treneris V. Sinkevičius iš visų Lietuvos futbolo federacijos vykdomų varžybų diskvalifikuotas metams. Lauro Baranausko nuotr.

Metus – tokį laiką nuo oficialių rungtynių turės ilsėtis alytiškis futbolo strategas. Alytaus sporto ir rekreacijos centro (SRC) darbuotojas, treneris Virginijus Sinkevičius Lietuvos futbolo federacijos (LFF) apeliacinio komiteto sprendimu diskvalifikuotas 12 mėnesių.

Po Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos (LVJFA) U-16 I lygos sezono pernai V. Sinkevičiui buvo skirta rungtynių 3 mėnesių diskvalifikacija už tai, kad pažeidė garbingo žaidimo principus – leido rungtyniauti neregistruotam, ankstesnėse rungtynėse diskvalifikuotam futbolininkui Martynui Gargasui, kurį protokole įregistravo komandos Mato Čirvinsko vardu.

V. Sinkevičius jam skirtą 3 mėnesių diskvalifikaciją apskundė. LFF apeliacinis komitetas persvarstė savo sprendimą ir pakeitęs sprendimą nutarė treneriui skirti metų trukmės diskvalifikaciją iš visų LVJFA, LFF vykdomų varžybų. Alytiškis treneris sprendimą dar gali skųsti tarptautiniam sporto arbitražo teismui.

1 komentaras

  1. Puikus treneris turintis savo braiza ir strategija o federacija matyt gesina nepaklusniosius kad kitiems butu pamoka.Dabar suprantu kodel Lietuvos futbolas gilioje s….je reitinguose.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here