Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia Sportas Rankinis Alytaus rankininkams – ir Lietuvos auksas, ir lygos geriausiųjų nominacijos

Alytaus rankininkams – ir Lietuvos auksas, ir lygos geriausiųjų nominacijos

0
Alytaus „Almeidos-Stronglaso“ rankininkai iškovojo ir Lietuvos auksą, ir lygos geriausiųjų žaidėjų nominacijas. Alytausgidas.lt nuotr.

Netoli Alytaus esančiame „Harmony“ parke  įvyko Lietuvos rankinio lygos (LRL) sezono uždarymo ceremonija. Joje pirmą kartą Lietuvos rankinio istorijoje aukso medaliai įteikti Alytaus rankinio klubo „Varsa“ komandai Alytaus „Almeida-Stronglasas“, kuri knygos ar kino filmo vertoje finalo serijoje 3:2 nukarūnavo 6-is kartus iš eilės šalies čempionus Klaipėdos „Dragūno“ rankininkus.

Alytiškiai į namus parsivežė ne tik gražuolę taurę, medalius, tačiau keturis specialiuosius apdovanojimus, iš kurių du – Žygimantas Micevičius. Jis tapo rezultatyviausiu čempionato žaidėju (197 įvarčiai). Dar viena nominacija, kurioje nugalėjo alytiškiai – geriausio įžaidėjo. Šis įvertinimas skirtas taip pat Ž. Micevičiui. Jo komandos draugas Tadas Stankevičius buvo pripažintas geriausiu linijos žaidėju.

Žaidžiantysis alytiškių treneris Robertas Paužuolis laimėjo geriausio gynėjo nominacijoje, kurioje antras liko Remigijus Čepulis. Jis pateko ir tarp trijų naudingiausių lygos žaidėjų. Geriausiųjų sąrašuose per sezoną taip pat nusipelno būti  dešinys kraštas, alytiškių kapitonas Gintautas Adamkevičius, vartininkas Rytis Cipkus ir kairiojo krašto žaidėjas Rokas Lastauskas.

Su R. Paužuoliu Alytaus „Almeidą-Stronglasą“ pirmus metus treniravo dar vienas žaidžiantis strategas Egidijus Petkevičius, jiems talkino ilgametis alytiškių vyriausiasis treneris, klubo vadovas Jonas Jonuška ir treneris Eugenijus Gimbutas.

„Almeidos-Stronglaso“ rankininkų, trenerių ir visos Dzūkijos sostinės rankinio bendruomenės žygis iki Lietuvos rankinio aukso tęsėsi pastaruosius 17-a metų, o  per paskutinius penkerius klojosi taip:
2011 m. – 3 vieta,
2013 m. – 2 vieta,
2014 m. – 3 vieta,
2015 m. – 2 vieta,
2016 m. – 1 vieta!

Šiemet taip pat iškovota ir 2 vieta Lietuvos rankinio federacijos taurės turnyre.

Istorinį auksą iškovojo:

G. Adamkevičius,
Irmantas Asakavičius,
Šarūnas Bunevičius,
R. Cipkus,
Dovydas Čepulis,
R. Čepulis,
E. Gimbutas,
Ernestas Jančiukas,
J. Jonuška,
R. Lastauskas,
Ž. Micevičius,
Povilas Palionis,
Linas Paliušis,
R. Paužuolis,
E. Petkevičius,
Aurelijus Sabonis,
T. Stankevičius,
Mindaugas Visalga.

LRL aukso medaliai taip pat įteikti komandos direktoriui Arvydui Brazaičiui, prezidentui ir rėmėjui Eugenijui Vichrovui, rėmėjui ir darbdaviui Andriejui Jakštui bei kineziterapeutei Dalei Pilvelytei.

Apdovanojant čempionus ceremonijoje dalyvavo ir gausi dzūkų delegacija – iš Alytaus kilęs rankininkas, kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos vyriausybės vadovas Edis Urbanavičius, iš Alytaus rajono kilęs Lietuvos Respublikos seimo narys, seimo jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas, rankiniui neabejingas ir ištikimas politikas Vidas Mikalauskas, Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius, jo patarėja Vilija Ramanauskienė, miesto savivaldybės sporto ir rekreacijos skyriaus vedėjas Adomas Andrušaitis, šio skyriaus darbuotoja Daiva Jakubauskienė, strateginio planavimo ir finansų skyriaus vedėjas Antanas Butkevičius bei miesto tarybos narė, kultūros švietimo ir sporto komiteto pirmininkė Nijolė Makštutienė.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here