Penktadienis, balandžio 20, 2018
Pradžia Dzūkija Alytus Alytaus miesto viešojo transporto grafikai – ir mobiliuosiuose įrenginiuose

Alytaus miesto viešojo transporto grafikai – ir mobiliuosiuose įrenginiuose

1
Parengti nauji Alytaus viešojo transporto maršrutų tvarkaraščiai ir grafikai. Gyventojų patogumui sudaryta galimybė tvarkaraščius pasitikrinti ne tik interneto svetainėje, bet ir mobiliajame telefone

Alytuje rengiamasi viešojo transporto sistemos pokyčiams nuo 2018 metų.

Parengti nauji Alytaus viešojo transporto maršrutų tvarkaraščiai ir grafikai. Gyventojų patogumui sudaryta galimybė tvarkaraščius pasitikrinti ne tik interneto svetainėje, bet ir mobiliajame telefone.

Nuo 2018 m. galiosiančius viešojo transporto maršrutus galite rasti adresu www.stops.lt/alytus//test.html arba www.stops.lt/alytus/mobile_test.html – mobiliajame telefone.

Planuojant viešojo transporto sistemos permainas, atsižvelgta ir į miesto tipo autobusų pristatymo metu išsakytus gyventojų pasiūlymus. Pristatyme gyventojai galėjo išreikšti nuomonę, balsadėžėje palikdami atsiliepimus bei pasiūlymus dėl Alytaus viešojo transporto sistemos. Alytiškių įvardyti norai – patogūs, nauji autobusai, griežtesnis grafikų laikymasis, vieninga sistema, elektroninis bilietas, nauji maršrutai Kauno, Aantano Jonyno ir kitomis miesto gatvėmis.

Alytaus viešojo transporto atnaujinimas yra šiuo metu rengiamo Darnaus judumo plano dalis. Jo tikslas – skatinti viešojo transporto naudojimą, gerinti dviračių ir kitų alternatyvių transporto priemonių infrastruktūrą, padėti užtikrinti saugesnį miesto eismą.

Viešojo transporto pirkimų konkursas bus skelbiamas šių metų rugsėjo mėnesį, o planuojami pakeitimai pradedami įgyvendinti nuo 2018 metų pradžios.

Alytiškiai  kviečiami susipažinti su grafikais ir teikti pasiūlymus dėl maršrutų korekcijų ar naujų maršrutų sudarymo. Pasiūlymai laukiami el. p: diana.klimenkiene@alytausinfrastruktura.lt arba palmira.raskauskiene@alytus.lt

 

1 komentaras

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here