Pirmadienis, balandžio 23, 2018
Pradžia Dzūkija Alytus Po 1 eurą: Alytaus miesto savivaldybė pardavė savo „akcijas“ viešosiose sporto įstaigose...

Po 1 eurą: Alytaus miesto savivaldybė pardavė savo „akcijas“ viešosiose sporto įstaigose (NUOTRAUKOS. ATNAUJINTA)

0
Pradinė savivaldybės dalies kaina minėtose krepšinio ir futbolo įstaigose buvo 1 euras. Aukciono plaktukas didesnių sumų ir neužregistravo. Alytaus apskrities futbolo klubo ir „Dzūkijos sporto" dalininkų teisės, priklausę miesto savivaldybei, buvo parduotos po 1 eurą. Alytausgidas.lt nuotr.

Alytaus miesto savivaldybė surengė savo, kaip dalininkės, teisių pardavimą  viešosiose sporto  įstaigose.

Pirmasis į aukcioną atvyko ir pačioje pradžioje užsiregistravo VšĮ „Dzūkijos sportas“, valdančios „Dzūkijos“ krepšinio komandą, įgaliotasis atstovas Antanas Sakavickas.

 

A. Sakavickas. Alytausgidas.lt nuotr.

 

Po pusvalandžio registruotis atvyko Alytaus apskrities futbolo klubo, anksčiau tiesiogiai valdžiusio FK „Alytį“, o netiesiogiai – ir FK „Dainavos“ komandą, dabartinis vadovas Darius Jezukevičius.

Alytausgidas.lt nuotr.

 

Iki 9.30 val., registracijos į aukcioną pabaigos, buvo laukiama ir susidomėjusiųjų Alytaus miesto savivaldybės parduodama VšĮ „Dzūkijos aerodromo“ dalimi.

Alytaus turto valdymo ir verslo skyriaus specialistės dar laukė „Dzūkijos aerodromo“ atstovų. Alytausgidas.lt naujienų portalo žiniomis, „Dzūkijos aerodromo“ atstovai miesto savivaldybę informavo, kad jos dalininko teisių išpirkime nedalyvaus.

Miesto savivaldybės aukciono plaktukas. Alytausgidas.lt nuotr.

 

Į vieną poziciją turėjo užsiregistruoti mažiausiai 2 dalyviai, todėl, siekdami išgelbėti aukcioną, krepšinio ir futbolo klubų atstovai užsiregistravo vienas kito atstovaujamų įstaigų „akcijų“ išpirkimui iš miesto savivaldybės.

A. Sakavickas turėjo 1 ir 4, D. Jezukevičius – 2 ir 3 aukciono dalyvio numerius.

 

A. Sakavickas ir D. Jezukevičius. Alytausgidas.lt nuotr.

Pradinė savivaldybės dalies kaina minėtose krepšinio ir futbolo įstaigose buvo 1 euras. Aukciono plaktukas didesnių sumų ir neužregistravo.

Alytaus apskrities futbolo klubo ir „Dzūkijos sporto” dalininkų teisės, priklausę miesto savivaldybei, buvo parduotos po 1 eurą. Šias sumas pirkėjai turės pervesti per 15 dienų.

ATNAUJINTA

„Dzūkijos aerodromo“ viešąją įstaigą valdantys Alytaus aviatoriai savivaldybę informavo ne tik apie tai, kad auckcione nedalyvaus, tačiau ir apie tai, kad rugpjūčio 14 dieną rengia susirinkimą, kuriame spręs dėl tolesnės įstaigos veiklos.

1939 metais I Alytuje pastatytą aerodromą nuo 1959-ųjų iki šiol valdo Alytaus aeroklubas. Įstaiga „Dzūkijos aerodromas“ 2014 m. buvo įsteigta tikintis drauge su Alytaus miesto savivaldybės investicijų skyriumi pritraukti Europos fondų lėšas. Kadangi investicijoms pritraukti skirta organizacija savo veiklos nepateisino, aviatoriai būtų linkę ją uždaryti.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here