Ketvirtadienis, rugsėjo 21, 2017
Pradžia Dzūkija Alytus Alytaus miesto meras: „Sutarties su „Raguvile“ nepratęsime, skelbsime naują konkursą“ (ATNAUJINTA)

Alytaus miesto meras: „Sutarties su „Raguvile“ nepratęsime, skelbsime naują konkursą“ (ATNAUJINTA)

4
Alytaus miesto savivaldybės mero V. Grigaravičiaus teigimu, skelbti konkursą gatvių valymo paslaugoms nutarta po to, kai praėjusią savaitę mieste susiklostė ypatinga situacija ir gatves padengė storas sniego ir ledo sluoksnis, sukėlęs didelį miestiečių nepasitenkinimą ir per 1000 parašų oficialioje peticijoje

„Matome, kad dabartinės sutarties reikalavimai neužtikrino švarių gatvių ir saugaus vairavimo sudėtingomis sąlygomis, todėl administracijai duotas nurodymas peržiūrėti sutartį ir ją patobulinti. Tam reikalingas naujas paslaugų pirkimo konkursas, nepratęsiant dabartinės su UAB „Raguvilė“ galiojančios sutarties. Tokią galimybę turime ir ja pasinaudosime,“ – sakė Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius.

Alytaus miesto savivaldybė pradeda rengti sąlygas naujam gatvių valymo konkursui skelbti. Tai bus daroma siekiant patobulinti dabartines sutarties sąlygas, į jas įtraukiant tiek valymo automobilių stebėjimo sistemą, prieinamą savivaldybei ir miesto gyventojams, tiek ir valymo pradžią nuo snygio pradžios.

Skelbti konkursą kitų metų gatvių valymo paslaugoms nutarta po to, kai praėjusią savaitę mieste susiklostė  ypatinga situacija ir gatves padengė storas sniego ir ledo sluoksnis, sukėlęs didelį miestiečių nepasitenkinimą.

Šiuo metu galiojanti sutartis galioja iki spalio ir gali būti pratęsta dar vieneriems metams, tačiau bus skelbiamas naujas konkursas, jos nepratęsiant.


ATNAUJINTA

Peticiją dėl šiemet itin nekokybiškai valomų Alytaus gatvių pasirašė per 1000 žmonių. ČIA!

4 Komentarai

  1. Šeštadienį viešėjau trumpai Alytuje. Jau nuo rajono pradžios kelias itin pablogėjo, o pačiame mieste, gatvėse arba storas sutrypto sniego sluoksnis, arba – ledas. Galvojau, kad snigo daugiau ar pustė stipriau… Grįždamas Vidzgiryje tik per plauką pėsčiųjų perėjoje nepartrenkiau merginos. Važiavau gal 30 – 40, o ji žengė į gatvę. Mašina slydo lyg nebūtų stabdoma, aš signalinau, o ji vis tiek ėjo… Ir tik paskutiniu momentu suprato, kas vyksta, todėl sustojo… Šypsojosi. Aš gužčiojau pečiais atsiprašydamas… Žiauroka…

  2. Uztenka mums tu pagailetinu firmeliu,kurios valo gatves tik kad kura sudegintu,grazinkite Ordo,kuri tikrai neblogai valydavo gatves,bei ir automobiliu parkas pas juos nemenkas.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here