Antradienis, vasario 20, 2018
Pradžia Dzūkija Alytus Alytaus miesto kūno kultūros ir sporto taryba – vėl be didžiausių bendruomenių...

Alytaus miesto kūno kultūros ir sporto taryba – vėl be didžiausių bendruomenių atstovų?

1
Kadenciją baigiančioje taryboje nebuvo Alytuje populiariausių ir masiškiausių sporto šakų futbolo ir krepšinio atstovų. Alytausgidas.lt nuotr.

Spalio 19 d., ketvirtadienį, 17 val. Alytaus sporto ir rekreacijos centre (Naujoji g. 52), cokoliniame aukšte – Alytaus miesto kūno kultūros ir sporto tarybos (AMKKST) ataskaitinė-rinkiminė konferencija.

„Alytaus sporto bendruomenę kviečiame aktyviai dalyvauti ir išsakyti savo pastebėjimus sporto klausimais“, – ragina AMKKST pirmininkas Kęstutis Bernatavičius.

Praėjusiuose rinkimuose daugiausia balsų surinkusiam sportinių šokių treneriui K. Bernatavičiui taryboje turėjo talkinti  pavaduotojas, plaukimo treneris Viktoras Janavičius ir sekretorius, šaulių treneris Juozas Budrys.

Alytausgidas.lt arch. nuotr.

Kadenciją baigiančioje taryboje nebuvo Alytuje didžiausių sporto bendruomenių, populiariausių sporto šakų futbolo ir krepšinio atstovų, vienai seniausių Dzūkijoje sporto šakų – rankiniui – atstovavo jėgos sporto klubo „Margiris” vadovas Rolandas Matonis, tinkliniui – Alytaus miesto tarybos narys Henrikas Šivokas.

Iš viso į AMKKST buvo išrinkti, veikloje turėjo dalyvauti 9 asmenys, be jau minėtųjų -ir lengaatlečių atstovai Jonas Baltrušaitis, Vaidas Gumauskas, Kastytis Pavilonis bei Alytaus dziudo autoritetas Zenius Vencevičius.

Alytausgidas.lt arch. nuotr.

AMKKST rinkiminės konferencijos darbotvarkė:

  1. Tarybos pirmininko ataskaita
  2. Pasisakymai
  3. Naujos sporto tarybos, pirmininko(-ės) rinkimai