Ketvirtadienis, lapkričio 23, 2017
Pradžia Dzūkija Alytus Alytaus miesto centre atidarytas „Jotvingių turgus“ (ATNAUJINTA. NUOTRAUKOS)

Alytaus miesto centre atidarytas „Jotvingių turgus“ (ATNAUJINTA. NUOTRAUKOS)

7
Adresu Jotvingių g. 10A Alytuje įsikūrė „Jotvingių turgus“, čia - prekiautojams skirtos vietos ir Lietuvoje plačiausiai pasklidusio prekybos tinklo parduotuvė „Aibė“. Alytausgidas.lt nuotr.

Alytaus miesto centre duris atvėrė naujasis prekybos paviljonas „Jotvingių turgus“.

Apie 800 kvadratinių metrų pastatas iškilo centrinėje miesto turgavietėje Jotvingių gatvėje.

Naujoje turgavietėje jau apsilankė Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius. Dovilės Balčiūnaitės nuotr.

Adresu Jotvingių g. 10A įsikūrė ne tik naujosios turgaus prekiautojams skirtos patalpos, tačiau ir Lietuvoje plačiausiai pasklidusio prekybos tinklo parduotuvė „Aibė“.

ATNAUJINTA

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalui sakė bendrovės „Alytaus prekyba“ vadovas Vilius Gavelis, „Jotvingių turguje“ prekybininkams parengtas pusšimtis vietų. Visos dar neužpildytos, tačiau tikimasi, kad pilną asortimentą pirkėjui padės suformuoti iš kitur atvyksiantys prekybininkai.

Į „Jotvingių turgų“ bendrovė „Alytaus prekyba“ investavo per 750 tūkstančių eurų. Tai – vienas iš nedaugelių didesnių pastatų miesto centre, kuriam energiją tiekia ne centralizuotos šilumos tiekėjai. Pritarus Alytaus miesto savivaldybei, pastatas šildomas naudojant gamtines dujas.

„Jotvingių turguje“ turėtų įsikurti ir vaistinė. Kol kas dar neskelbiama, kokiam tinklui ji priklausys, tačiau kitame „Alytaus prekybai“ priklausančiame Jazminų g. turguje veikia „Camelia“.

Alytausgidas.lt nuotr.

Jazminų g. jau turguje pastaraisiais metais buvo pastatyti ir veikia 3 nauji prekybos paviljonai.  Pasak V. Gavelio, tolesnė prekybos plotų  plėtra Alytaus turgavietėse nenumatoma, tačiau investicijų bus. Už Jazminų g. turgavietės, netoli Sveikatos tako, bus įrengta automobilių stovėjimo aikštelė.

Alytausgidas.lt nuotr.

Komentuoti

7 Komentarai

  1. Prekybos plotai dideja,pirkeju mazeja,pinigeliai plaunami,pakistukai gaunami.Nesamone konkreti.Alytus parduotuviu ir prekybos centru sostine.O as maniau kad Dzukijos.!!!!!!

  2. Akivaizdu, bet neįtikėtina… Iš kur tie alytiškiai turi tiek pinigų viską išpirkti, nes prekybos vietų daug ir jose pirkėjų netrūksta. Ir ateina ne pėsti, o visi ratuoti – automobilių net nėra kur pasistatyti. Visos sąlygos kainoms ir toliau kilti.

  3. Statant naują parduotuvę, turgų reikia būtinai įrengti naujas automobilių parkavimo vietas. Čia tokių nesimato arba jų per mažai arba jų vietoje vyksta prekyba. Kodėl, kas ir už ką Gaveliui taip leidžia ?

  4. Na o bet tačiau investuoti į tai, kur klientai turėtų statyti savo automobilius, nėra jokio reikalo. Todėl ten kaip buvo skylė taip ir bus.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here