Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia Visos naujienos Atostogų gidas Alytaus kolegijoje – filmas ir susitikimas su keliavusiais po rečiausiai apgyvendintą pasaulio...

Alytaus kolegijoje – filmas ir susitikimas su keliavusiais po rečiausiai apgyvendintą pasaulio šalį

0
Vienintelis rodymas ir susitikimas su filmo autoriais bei žygio po Mongoliją dalyviais planuojamas vasario 18 d., šeštadienio vidurdienį - Alytaus kolegijos infоrmacinių technologijų fakulteto amfiteatrinėje auditorijoje (Seirijų g. 2)

Dviračių, geležinkelių ir pėsčiųjų maršrutų populiarintojai iš asociacijos „Olita_Orany“ vasarį kviečia į filmо „Dviračiais per Mongoliją” seansą Alytuje.

Vienintelis rodymas ir susitikimas su filmo autoriais bei žygio po Mongoliją dalyviais planuojamas vasario 18 d., šeštadienio vidurdienį – Alytaus kolegijos infоrmacinių technologijų fakulteto amfiteatrinėje auditorijoje (Seirijų g. 2).

„Dviračiais per Mongoliją” – pilnametražis dokumentinis filmas apie šešių Lietuvos dviratininkų nuotykius rečiausiai apgyvendintoje pasaulio šalyje. Mongolija, kur susilieja stepės ir dykumos su Altajaus kalnais bei ledynais, taip pat pasižymi savo atšiaurumu, o žygis išsiskyrė sudėtingais fiziniais bei psichologiniais išbandymais.

Kiekvieną dieną žygeiviams teko rungtis su stingdančiu kalnų vėju, šalti kojas ledinėse kalnų upėse bei vargti kylant į sunkias kalnų perėjas ir būti nuolatinėje įtampoje dėl trinties, atsiradusios tarp kelionės draugų.

Simbolinė filmo seanso auka – 3 eurai

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here