Ketvirtadienis, rugsėjo 21, 2017
Pradžia Dzūkija Alytus Alytaus gatvės atidarymas Prancūzijoje – vasarą

Alytaus gatvės atidarymas Prancūzijoje – vasarą

0
Alytaus ir Velizy-Villacoublay miestai oficialiai bendradarbiauja nuo 2012 m. ir kol kas aktyviausiai - kultūros srityje. Dzūkijos sostinėje jau koncertavo prancūzų jaunimo muzikos grupė. Nuotraukoje - Velizy-Villacoublay kultūros centras

Alytaus vardu bus pavadinta viena Prancūzijoje, netoli Paryžiaus įsikūrusio Velizy-Villacoublay miesto, gatvė.

Apie ketinimus vieną iš šiol Dzūkijos sostinės  miesto partnerio gatvių pavadinti Alytaus vardu  užsiminta miesto šventės metu. Šią džiugią žinią Alytaus miesto savivaldybės vadovams pranešė miesto gimtadienio šventėje viešėjusi Velizy-Villacoublay  delegacija.

Šiemet Alytaus miesto savivaldybė sulaukė  oficialaus kvietimo į Alytaus vardu pavadintos gatvės  atidarymą.

Alytaus gatvės atidarymo šventė, kurioje dalyvauti yra pakviestas miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius ir jį lydėsianti savivaldybės atstovų delegacija, vyks birželio 10 d.

Kaip rašoma Velizy-Villacoublay miesto mero Pascal Thevenot pasirašytame kvietime, Alytaus vardu pavadinta gatvė įprasmins ne vienerius metus trunkančią dviejų miestų draugystę.

Alytaus ir Velizy-Villacoublay miestai oficialiai bendradarbiauja nuo 2012 m. Prancūzai vienoje iš miesto švenčių, jos metu vykusiame tarptautiniame koncerte „Alytus in rock“ buvo dovanoję muzikos grupės „Tripotes“ pasirodymą.

Švenčiant prancūzų aviatorių eskadrilės „Normandija-Nemunas“ bazavimo Alytuje 70-mečio jubiliejų Dzūkijos sostinėje buvo atidaryta Normandijos-Nemuno gatvė. Gatvės atidarymo ir tarptautiniame aviacijos festivalyje „Alytus ore“ dalyvavo oficialūs svečiai, aviatoriai iš Prancūzijos.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here