Pirmadienis, balandžio 23, 2018
Pradžia Sportas Futbolas Alytaus futbolininkams sėkmingi burtai vėl lėmė varžovus iš žemesnės lygos

Alytaus futbolininkams sėkmingi burtai vėl lėmė varžovus iš žemesnės lygos

0
Tarp I lygos lyderių žengianti Alytaus DFK „Dainava“ stipresnio pasipriešinimo, atrodo, nesulauks ir LFF taurės 1/32 etape. Jame dainaviškiai susitiks su III lygos komanda - Šiaulių „Adiada“

13:0 – tokiu rezultatu sutriuškinusi priešininką Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro 1/64 etape, Vilniaus „Geležinį vilką“ iš IV lygos, tarp I lygos lyderių žengianti Alytaus DFK „Dainava“ stipresnio pasipriešinimo, atrodo, nesulauks ir 1/32 etape.

Dainaviškiai susitiks su III lygos komanda – Šiaulių „Adiada“. Skirtingai nei Alytui, kitoms Pietų Lietuvos komandoms burtai lėmė pajėgesnius varžovus.

Marijampolės „Švyturys“ iš III lygos priims praėjusio sezono A lygos vicečempionus FK „Trakus“, o paskutinio taurės turnyro finalo dalyvė Marijampolės „Sūduva“ vyks į Kauną pas „Hegelmann Litauen“ iš LFF II lygos. Tos pačios lygos  atstovė, alytiškių Domo Ivanausko ir Povilo Kalimavičiaus atstovaujama Kybartų FK „Sveikata“, namuose rungtyniaus su Dzūkijos sostinės futbolo auklėtinio Donato Vencevičiaus treniruojama A lygos ekipa FK „Jonava“.

Dėl bilieto į LFF taurės turnyro 16-finalį komandos kovos gegužės 26-28 dienomis. Jeigu DFK „Dainava“ pateks į kitą etapą, namuose rungtyniaus tuo atveju, jeigu burtai į porą suves su praėjusiame sezone ukštesnėje vietoje, lygoje buvusiais priešininkais.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here