Trečiadienis, gegužės 23, 2018
Pradžia Naujienos Sportas Alytaus arena – tinkamiausia vieta pradėti Europos čempionato atrankos kovas 

Alytaus arena – tinkamiausia vieta pradėti Europos čempionato atrankos kovas 

1

Sportiškiausiu Lietuvos miestu vadinamas Alytus sugrįžo į miestų, kurie priima tarptautinius sporto renginius, gretas.

Lietuvoje rugsėjį vyksta Europos U-19 čempionato atrankos turnyro rungtynės, kurias mūsų šalies rinktinė išskirtinai žaidžia tik Alytaus miesto stadione. Rugpjūtį tą patį darė Lietuvos U-17 futbolininkių rinktinė.
Alytų savo kovoms pasirinko ir nacionalinė Lietuvos moterų rankinio rinktinė. Dzūkijos sostinės arenoje ji pradės kovas dėl patekimo į 2018-ųjų metų Europos čempionatą, o pirmosiose namų rungtynėse Lietuvos varžovėmis bus Ispanija.
Pasak Lietuvos rankinio federacijos (LRF) prezidento Donato Pasvensko, atėjo laikas aukščiausio lygio surengti ir aukšto lygio rungtynes ir Alytuje. Būtent čia, naujame stadiono sporto komplekse, pastaruoju metu rengiamos treniruočių stovyklos, o abiejų rinktinių tiek treneriai, tiek žaidėjai buvo patenkinti sąlygomis.
„Mūsų šalies rinktinės, kurios Alytuje rengė treniruočių stovyklas, liko labai patenkintos suteiktomis sąlygomis, todėl, manome, jog tai yra tinkamiausia vieta pradėti Europos čempionato atrankos kovas“, – komplimentų alytiškiams negaili D. Pasvenskas.
LRF prezidentas neabejingas ir tam, kad Alytus – vienas iš tų miestų, kur rankinio gerbėjai gausiai renkasi palaikyti „Varsos-Stronglaso“ komandos Lietuvos rankinio lygos kovose.

Dar vienas neeilinis įvykis  tiek „Varsos-Stronglso“ vyrai rugsėjo 30 d., tiek Lietuvos moterų rinktinė spalio 1 d. Alytaus arenoje turėtų išbėgti ant specialiai rankiniui pritaikytos dangos, o rungtynės vyks ne per pusę, o visoje aikštėje.

Spalio 1-ąją lietuves egzaminuosianti šių metų pasaulio čempionato bronzos laimėtoja Ispanija į Alytų atvyksta kaip grupės favoritė. Prieš susitikimą Dzūkijos sostinėje Lietuvos moterų rankinio rinktinė atranką rugsėjo 27 d. pradės Oldenburge su Vokietijos rinktine.

1 komentaras

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here