Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia Dzūkija Alytus Alytaus ligoninė pacientus vežios nauju „Fiat Ducato“ (VIDEO. ATNAUJINTA)

Alytaus ligoninė pacientus vežios nauju „Fiat Ducato“ (VIDEO. ATNAUJINTA)

0

„Fiat Ducato“ – tokį mikroautobusą turės Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninė. Tai – pirmas tokio tipo Pietų Lietuvoje didžiausios gydymo įstaigos automobilis.

Dyzeliniu varikliu varomame greitosios pagalbos automobilyje nėra sudėtingos įrangos, kuri tradiciškai būna greitosios pagalbos automobiliuose, tačiau „Fiat Ducato” palengvins ligoninių pervežimą. Automobilis bus skirtas ligonių susisiekimui su kitomis Lietuvos gydymo įstaigomis.

„Fiat Ducato” mikroautobuse sumontuota pacientui vežti skirta lova ir trys sėdimos vietos lydinčiajam personalui. Iki šiol Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninė savo pacientų pervežimui pirkdavo paslaugą iš greitosios pagalbos centro.

„Fiat Ducato“ – tokį mikroautobusą turės Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninė. Tai – pirmas ligonių pervežimui skirtas Pietų Lietuvoje didžiausios gydymo įstaigos automobilis. Alytausgidas.lt TV nuotr.

ATNAUJINTA

Automobilio vertė  – apie 38 tūkst. eurų. Pasak Alytaus S. Kudirkos ligoninės direktoriaus Artūro Vasiliausko, ligoninėje yra grupė pacientų, kuriuos dėl diagnostikos, reikalingų tyrimų reikia pervežti į kitą gydymo įstaigą, kartais reikia ligonį pervežti į slaugos skyrių ar namus.

Anot Alytaus miesto mero Vytauto Grigaravičiaus, tikimasi, kad naujas automobilis padės užtikrinti dar geresnę ligoninės teikiamų paslaugų kokybę, mat apie neįgalių asmenų  žmonių pavežėjimo problemas anksčiau jis buvo girdėjęs ir savo priėmimuose.

Naują automobilį apžiūrėjo ir Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas.

Automobilio vertė – apie 38 tūkstančius eurų. Dovilės Balčiūnaitės nuotr.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here