𝐈𝐬̌𝐤𝐢𝐥𝐦𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐫𝐢𝐤𝐢𝐮𝐨𝐭𝐞 𝐀𝐥𝐲𝐭𝐚𝐮𝐬 𝐩𝐫𝐢𝐞𝐬̌𝐠𝐚𝐢𝐬𝐫𝐢𝐧𝐞̇𝐣𝐞 𝐠𝐞𝐥𝐛𝐞̇𝐣𝐢𝐦𝐨 𝐭𝐚𝐫𝐧𝐲𝐛𝐨𝐣𝐞 𝐩𝐚𝐦𝐢𝐧𝐞̇𝐭𝐚 𝐒̌𝐯. 𝐅𝐥𝐨𝐫𝐢𝐣𝐨𝐧𝐨 – 𝐮𝐠𝐧𝐢𝐚𝐠𝐞𝐬𝐢𝐮̨ 𝐠𝐥𝐨𝐛𝐞̇𝐣𝐨 – 𝐝𝐢𝐞𝐧𝐚.
Šventiniame renginyje dalyvavo Alytaus PAGD vadovai, Alytaus miesto meras
Nerijus Cesiulis, Alytaus rajono merė
Rasa Vitkauskienė, vicemeras
Aurimas Truncė, administracijos direktorius Vytas Arbačiauskas, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alvydas Jurgelevičius, Alytaus miesto ir rajono policijos komisariato viršininkas Virginijus Jaruševičius.
N.Cesiulis padėkos raštus įteikė Alytaus I -osios komandos ugniagesiui gelbėtojui Vidaus tarnybos puskarininkiui Justinui Karkauskui, ugniagesiui gelbėtojui Edgarui Aksiutinui. Alytaus PAGD atstovei Rasai Šeškutei.
Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą, gelbstint žmonių gyvybes ir turtą, visuomenės švietimo veiklą merės Rasos Vitkauskienės padėkomis apdovanoti:
▪️ Irmantas Dzedzevičius, Alytaus rajono savivaldybės biudžetinės įstaigos Priešgaisrinės apsaugos tarnybos Butrimonių ugniagesių komandos ugniagesys gelbėtojas;
▪️ Vytautas Buikus, Alytaus rajono savivaldybės biudžetinės įstaigos Priešgaisrinės apsaugos tarnybos Daugų ugniagesių komandos ugniagesys gelbėtojas;
▪️ Gintaras Valūnas, Alytaus rajono savivaldybės biudžetinės įstaigos Priešgaisrinės apsaugos tarnybos Miroslavo ugniagesių komandos viršininkas.
Taip pat už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą, profesionalumą ir reikšmingą indėlį užtikrinant visuomenės saugumą merės R. Vitkauskienės padėkomis apdovanoti Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai:
▪️ Povilas Genceravičius, 1-osios komandos ugniagesys gelbėtojas, vidaus tarnybos puskarininkis;
▪️ Almantas Bingelis, 2-osios komandos vyresnysis ugniagesys gelbėtojas, vidaus tarnybos puskarininkis.