dsc 0171

Sveikatą stiprinančios mokyklos diskutavo Butrimonių gimnazijoje

Aktualijosvas. 22 2018, 16:00

Butrimonių (Alytaus r.) gimnazijoje vyko seminaras-diskusija „Vienijamės vaikų sveikatos labui“. Seminaras buvo skirtas mokyklose dirbantiems specialistams, atsakingiems už vaikų sveikatą.

Seminare dalyvavo sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro ir Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės, rajono sveikatą stiprinančių mokyklų mokytojai. Alytaus rajono savivaldybė - pirmoji respublikoje, kurios visos ugdymo įstaigos priklauso Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklui (SSMT). Seminaro dalyvius pasveikino Butrimonių gimnazijos direktorius o gimnazijos mokiniai dovanojo skambias dainas apie Lietuvą. Lietuvos sveikatą stiprinančios mokyklos pasitinka savo veiklos 25-metį. Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro vaikų sveikatos skyriaus specialistė SSMT bendruomenių narius kvietė susiburti į antrąjį nacionalinį renginį „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą“. Naują Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo plėtros perspektyvą pristatė vaikų sveikatos skyriaus specialistė Ji ragino Alytaus rajono sveikatą stiprinančias mokyklas burtis į savivaldybės sveikatą stiprinančių mokyklų tinklą, plėtojant naujas, aktyvias sveikatinimo veiklas. Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė ne tik supažindino su savivaldybės institucijų veikla stiprinant vaikų sveikatą bei siekiant sveikatos rodiklių gerėjimo, bet seminaro dalyviams pateikė ir įdomių praktinių užduočių. Seminaro dalyviai taip pat buvo supažindinti su Alytaus rajono Butrimonių gimnazija – sveikatą stiprinančia mokykla, jos patirtimi, iššūkiais ir ateities vizija. Pasidžiaugti tikrai yra kuo - Butrimonių gimnazija spindi sveikatinimo veikla, turi savo tradicijas ir vertybes, čia dirba daug puikių, savo darbui atsidavusių mokytojų, kurie rūpinasi ne tik vaikų ugdymu, bet ir jų sveikata ir gerove. „Užsikrėtę“ sveikatos virusu seminaro dalyviai stebėjo butrimoniškių šokėjų jaunatvišką kompoziciją, o po to kartu su mokiniais dalyvavo linksmoje „Judriojoje pertraukoje“, aplankė labdaros ir paramos fondo muziejų, sporto reikmėms pritaikytame gimnazijos rūsyje stebėjo trečiosios respublikinės sporto ir meno šventės „Adamkiada", pernai vykusios Kaune, vaizdo įrašą, atsakė į improvizuotos viktorinos klausimus, buvo apdovanoti gimnazijos atributika. Baigiamojoje seminaro-diskusijos dalyje dalyviai kalbėjo apie Alytaus rajono SSMT įkūrimo galimybes, jiems buvo įteikti sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro kvalifikaciniai pažymėjimai bei ekologiškos arbatos krepšeliai.
dsc 0171
dsc 0018
dsc 0064
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Naujausios žinios

Loading