Pirmadienis, balandžio 23, 2018
Pradžia Naujienos Kultūra Alytaus rajone sumanytos sporto ir meno žaidynės „Adamkiada” šiemet vyks Kaune

Alytaus rajone sumanytos sporto ir meno žaidynės „Adamkiada” šiemet vyks Kaune

0

„Adamkiada” – gražia tradicija tapusi respublikinė sporto ir meno šventė, kurios sumanytojas ir organizatorius -Alytaus rajono Butrimonių gimnazijos direktorius Valdas Valvonis.

Šventė skirta  Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo globotoms mokykloms, ja siekiama tęsti šių mokyklų  bendradarbiavimą bei partnerystę, per sportą ir meną ugdant gabius mokinius sąmoningais, pilietiškai aktyviais, puoselėjančiais tradicijas ir tautines vertybes žmonėmis.

Mokiniai iš visos Lietuvos dalyvauja ir varžosi Jo Ekscelencijos Prezidento Valdo Adamkaus jaunystėje pamėgtose sportinėse rungtyse, menui gabūs mokiniai dalyvauja plenere.

2016 metais į II „Adamkiadą” atvyko ir V. Adamkus. Prezidentas žada dalyvauti šventėje ir šiemet. Šiemetinė „Adamkiada” organizuojama kartu su Lietuvos sporto muziejumi.

Šventė vyks gegužės 31 d. Kaune, S. Dariaus ir S. Girėno stadione varžysis sportininkai, dailininkų pleneras vyks šalia esančiame Ąžuolyno parke, o apdovanojimų ceremonija – kino teatre „Cinamon”, veikiančiame prekybos ir laisvalaiskio centre „Mega”.

Šiemet bus įteikti ir „Adamkiados” garbės apdovanojimai.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here