Pirmadienis, kovo 19, 2018
Pradžia Dzūkija Alytus Abu kraštutinius Alytaus tiltus dviračių takai sujungs po gero penkmečio (VIDEO)

Abu kraštutinius Alytaus tiltus dviračių takai sujungs po gero penkmečio (VIDEO)

0

Po to, kai Alytuje buvo pastatytas dviratininkų ir pėsčiųjų, kartais vadinamas Baltosios rožės – tiltas, miestelėnai negailėjo kritikos valdžiai, esą tiltas veda į niekur. Tačiau, regis, situacija greitu laiku gali pasikeisti. Pirmojo Alytaus pusėje nuo Tūkstantmečio iki naujojo tilto planuojama nutiesti dviračių takus.

Dviračių takai bus tiesiami keliais etapais. Pradedant nuo Tūkstantmečio tilto. Miesto vadovai ir savivaldybės statybų skyriaus specialistai supažindino visuomenę su projektu.

Vicemeras Tautvydas Tamulevičius sako, jog miestiečiai mieliau diskutuoja jiems artimoje aplinkoje ir neretai išsako logiškų pastebėjimų.

Atokioje Ramybės gatvėje vykusiame pristatyme vietos gyventojai nebuvo sužavėti, kad šalia jų bus poilsio aikštelė, baiminosi dėl ramybės drumstimo, šiukšlinimo.

Dviračių takai Pirmame Alytuje bus panašiu atstumu nuo Nemuno kaip ir kitoje jo pusėje besidriekiantis takas. Nors ir ne visose vietose upė bus matoma. Jei projektas pavyks – abu kraštutinius miesto tiltus dviračių takai sujungs maždaug per šešerius metus.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here