Antradienis, vasario 20, 2018
Pradžia Archyvas Muzikos gidas 1 bilietas į Alytaus areną – 3 disko legendų koncertai

1 bilietas į Alytaus areną – 3 disko legendų koncertai

0

„Ar jūs pasiruošę grįžti atgal į praeitį? Kelionėje laiku atiduosime visą save geriausiems 90-ųjų laikotarpio hitams“, – skelbia 2017 metais Alytuje vyksiančio koncerto rengėjai, kviečiantys į vieną vakarą su trimis legendinėmis grupėmis – „Joy“, „La Bouche“ ir „Savage“!

Disko muzikos atlikėjai, kurių populiarumas Europoje auga su kiekvienais metais, nostalgiška nuotaika ir neužmirštamomis dainomis Alytaus arenoje padvelks gruodžio 21-ąją.

Nors žymiausios ir labiausiai muzikos gerbėjų vertinamų dainų koncertas vyks prieš Kalėdas, bilietų prekyba startavo jau prieš Velykas, o kol dar neišpirkti – populiariausi yra pigiausi, kainuojantys 21 eurą.

Be muzikinės dalies – trijų koncertų su „Joy“, „La Bouche“ ir„Savage“ – 90-ųjų vakarėlis Alytuje turėtų tapti įsimintinu ir dėl įspūdingų šviesų instaliacijų, įgarsinimo.

Sentimentus kelsiančioje disko šventėje suksis ir profesionalių šokėjų poros, ypatingą nuotaiką kursiančios su šokių muzikos legendomis į Dzūkijos sostinę bei Pietų Lietuvą užsuksiančiomis pirmąjį kartą.

Informacinis koncerto portalas – Alytausgidas.lt.

Daugiau apie gruodžio 21-osios renginį – ČIA.