Ingos Valinskienės koncertų turo tęsinys Alytaus arenoje – kovo 18 dieną

0

Gruodį didžiosiose Lietuvos arenose vykęs ir populiarumo sulaukęs jubiliejinis Ingos Valinskienės turas „Žvaigždė“ – tęsiasi. Aksominio Ingos balso, užburiančios muzikos pripildyta, išskirtinai šilta šventė – jau ir Alytuje!

Dešimtis tūkstančių gerbėjų praėjusių metų pabaigoje sužavėjusi I. Valinskienė didžiausioje Dzūkijos koncertų salėje pasirodys su grupe „Vairas“, orkestru ir dainuojančiais svečiais.

Auksinį 50-mečio jubiliejų mininti Inga Valinskienė ir gausi jos palyda klausytojų Alytaus arenoje laukia kovo 18-ąją.

„Esu labai dėkinga visiems žmonėms, su kuriais drauge dainavome keturiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Labai nustebau sužinojusi, kad beveik tiek pat mano klausytojų nepateko į šiuos koncertus, todėl nusprendėme tęsti turą. Juk tai ne tik mano, tai – mūsų visų šventė“, − sako I. Valinskienė.

Kovą išskirtinio balso dainininkės koncertai vyks ne tik Alytuje, tačiau ir Jonavoje, Kėdainiuose, Mažeikiuose bei Panevėžyje.

„Kiekvienas susitikimas su publika man yra išskirtinis ir labai laukiamas“, − prisipažįsta Inga, parengusi ne tik koncertinius numerius, tačiau ir originalius kostiumus ir, žinoma, šviesiausias emocijas. Jubiliejinio I. Valinskienės koncerto Alytuje bilietai (nuo 19 iki 35 Eur) – jau prekyboje ČIA.