23 C
Alytus
Ketvirtadienis, liepos 28, 2016
Renginiai mokykloje – išradingesni, dalyviais tapo ir pedagogai

Renginiai mokykloje – išradingesni, dalyviais tapo ir pedagogai

0

Į Alytaus rajono Simno specialiąją mokyklą atskubėjo tradiciniu tapęs renginys „Talentų šou“. Renginio vedėjai mokytojai Aurutė Miknevičienė ir Arūnas Narauskas įkūnijo pasakos „Raudonkepuraitė“  pagrindinius veikėjus — Raudonkepuraitę ir Vilką.

Renginiui kiekvienos šeimynos ugdytiniai ruošėsi labai atsakingai. Stengdamiesi atskleisti kuo įvairesnius savo talentus, jie džiugino mus savo melodingomis dainomis, linksmomis eilėmis, šokti kviečiančia muzika, demonstruojamomis 2013 m. rudenio – žiemos rūbų kolekcijomis,  pintais darbeliais iš vytelių.

Direktorė Janina Žeimienė  pasidžiaugė, kad renginiai mokykloje organizuojami vis išradingiau ir įdomiau,  jų dalyviais tampa ne tik mokiniai, bet ir pedagogai. Linkėdama prasmingų, nors ir trumpų, rudens atostogų, kvietė visus nepamiršti išmoktų kūrinių ir renginio metu patirtų nuostabių akimirkų.

Kaip ir kiekviename renginyje – konkurse, taip ir „Talentų šou“, vertinimo komisija turėjo išrinkti nugalėtojus. Tačiau visi pasirodymai buvo nuostabūs, laikas, kurį mokiniai sugaišo ruošdamiesi šiam konkursui, buvo praleistas prasmingai. Tad nugalėtojais tapo visi dalyviai.

Be organizatorių įteiktų prizų, visi jie gavo dar vieną neįkainojamą dovaną — juk kūryba neabejotinai skatina asmens dvasingumą, ugdo estetinį skonį, brandina emocijas, išplečia akiratį. Meninė ir kūrybinė veikla suteikia pozityvių jausmų, skatina bendravimą, sudaro sąlygas kūrybinėms galioms, iniciatyvai plėtotis.

Alytaus rajono Simno specialiosios mokyklos informacija

 

Facebook komentarai