23 C
Alytus
Ketvirtadienis, liepos 28, 2016
Teismas atmetė Alytaus mero skundą dėl skirto suėmimo (atnaujinta)

Teismas atmetė Alytaus mero skundą dėl skirto suėmimo (atnaujinta)

0

Antradienį po pietų Kauno apylinkės teismas spręs, ar korupcija įtariamas Alytaus miesto meras Česlovas Daugėla liks už grotų, – trečiadienį baigiasi kardomosios priemonės – suėmimo terminas. Prokuratūros atstovai teigė dar sprendžią, ar bus kreipiamasi į teismą su prašymu pratęsti suėmimą.

Kauno apygardos teismas antradienį nagrinėjo korupcija įtariamo Alytaus miesto mero skundą dėl jo nušalinimo nuo pareigų. Jau 13-ąją dieną už grotų leidžiantis Č.Daugėla spalio 7-ąją Kauno miesto apylinkės teismo sprendimu nuo einamų pareigų buvo nušalintas trims mėnesiams, rašo lytas.lt.

Č. Daugėlos advokatas Jonas Kairevičius savo kliento skundą prašė patenkinti.

Kauno apygardos prokuratūros prokuroras Aivaras Alimas prašydamas teismo atmesti Č. Daugėlos skundą motyvavo tuo, jog Alytaus meras gali daryti įtaką savo pavaldiniams ir taip trukdyti atliekamam tyrimui.

Ar meras bus grąžintas į pareigas, ar liks nuo nušalintu Kauno apygardos teismas skelbs spalio 21-ąją dieną.

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) Alytaus miesto merą sulaikė spalio 6-ąją, atlikdama ikiteisminį tyrimą dėl galimų nusikaltimų, susijusių su Alytaus miesto stadiono Birutės gatvėje, futbolo aikštės su lengvosios atletikos sektoriais rekonstrukcijos statybos darbų projektavimu, viešaisiais pirkimais ir šių darbų atlikimu.

Atnaujinta 15:45

Kauno apygardos teismas atmetė už grotų laiką leidžiančio, korupcija įtariamo Alytaus mero Česlovo Daugėlos skundą, kuriuo jis siekė išeiti į laisvę. Priimtoje galutinėje ir neskundžiamoje teismo nutartyje teismas akcentavo, jog Č.Daugėla gali įtakoti kitus proceso dalyvius bei daryti naujus nusikaltimus.

Facebook komentarai